Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Хилти и Кршачи DEMOLITION HAMMER

-57%

Kawasaki MTX-K-EHD 850 W електропневматска дупчалка. Карактеристики на дупчалката: Моќност 850W, бро..
2.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе
-54%

Моќност (вати) 1000 WБрзина на ротација 900 вртежи во минутаДијаметар на дупчење во бетон 10 mmТежин..
2.999 ден. 6.499 ден.
Повеќе
-10%

Комбиниран електропневматски чекан со 3 функции: дупчење со чекан, дупчење и штемање.Комбиниран елек..
13.499 ден. 14.999 ден.
Повеќе
-10%

• напон: 230V ~ 50Hz • моќност: 1500W • сила на удар: 45J • брзина без оптоварување:    ..
13.999 ден. 15.599 ден.
Повеќе

• Моќност: 230V~50Hz •Јачина: 1700W • Ударна јачина: 50 J • Брзина при удар: 1900 min-1 • Анти-в..
15.999 ден.
Повеќе

• Напон: 230V ~ 50Hz• моќност: 1500W• моќност на удар: 45 Ј• брзина без оптоварување:   - ..
17.999 ден.
Повеќе
-23%

KHE 2860 е комбиниран чекан со 3 функции: дупчење на чекан, дупчење и длето и Metabo Quick: брза про..
19.299 ден. 24.999 ден.
Повеќе
-25%

Ударна дупчалка – чекан MAKITA HR4002 SDS-MAX Карактеристики и предности Моќен мотор со гол..
29.990 ден. 39.999 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Тип Професионална Бренд Б..
40.990 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
46.990 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
47.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)