Чешми Inox

Чешми Inox

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BLANCO DARAS INDOX ( две црева ) BLANCO DARAS INDOX ( две црева )
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
BLANCO MILA HD INOX ( две црева ) BLANCO MILA HD INOX ( две црева )
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
6.099 ден.
без ДДВ: 5.169 ден.
BLANCO MIDA INOX чешма BLANCO MIDA INOX чешма
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
6.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
BLANCO CANDOR BLANCO CANDOR
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
7.890 ден.
без ДДВ: 6.686 ден.
Blanco Lanora- Брусен финиш Blanco Lanora- Брусен финиш
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
BLANCO DARAS-S INDOX ( две црева ) BLANCO DARAS-S INDOX ( две црева )
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
8.940 ден.
без ДДВ: 7.576 ден.
Blanco Mida - гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат Blanco Mida - гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
BLANCO MILA-S HD INOX ( две црева ) BLANCO MILA-S HD INOX ( две црева )
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
BLANCO MILI Гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат BLANCO MILI Гранит - бела, јасмин, шампањ, алуметалик, кафе, антрацит, црна мат
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Blanco KANO силгранит- хром Blanco KANO силгранит- хром
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
10.700 ден.
без ДДВ: 9.068 ден.
Blanco Laressa-F на собирање Blanco Laressa-F на собирање
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
Blanco Viu-S хром - пластифицирана облога 4 бои со туш Blanco Viu-S хром - пластифицирана облога 4 бои со туш
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тест..
14.400 ден.
без ДДВ: 12.203 ден.
BLANCO CATRIS-S FLEXO BLANCO CATRIS-S FLEXO
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
18.600 ден.
без ДДВ: 15.763 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS