Чешми Inox

Чешми Inox

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BLANCO CANDOR BLANCO CANDOR
BLANKO чешми Естетика и функционалност во сите аспекти BLANCO чешмите се екстензивно тестирани..
6.525 ден.
без ДДВ: 6.525 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS