Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Мебел за бања

-50%

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција..
999 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-29%

Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сер..
1.990 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-29%

Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сер..
1.999 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-33%

Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cmРастојание помеѓу полиците: 32,1cmБоја: БелаП..
2.690 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-25%

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се пр..
2.999 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-34%

Димензии: 78.5x77x30cmКорпи и шини: PP пластика, длабочина 10cmБоја: БелаПлакарот е изработен од 18 ..
3.299 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-30%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Се доставува склопен и спремен за користење. Има опција да се ..
3.999 ден. 5.690 ден.
Повеќе
-33%

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерн..
4.990 ден. 7.490 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)