X-Cross ГРАДИНА батериски програм

X-Cross ГРАДИНА батериски програм

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА  Iskra SF8M203-01 БРЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА
• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Време на полнење: 2,5 ч • Литиум-јонските ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-20%
Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-35%
Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
5.490 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА Iskra IX-HT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА OГРАДА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Iskra SF8M12508 Li-ON батерија Iskra SF8M12508 Li-ON батерија
• Напон: 36V • Капацитет: 4,0 Ах • Трифазен приказ на статусот на полнење • Компатибилен со сите ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-15%
Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ Iskra IX-EC36 АКУМУЛАТОРСКА ПИЛА СО ЛАНЕЦ
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: ..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-8%
Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Iskra IX-LM36 АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛКА Iskra IX-LM36 АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛКА
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: ..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-12%
Iskra IX-MT36A АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР  Iskra IX-MT36A АКУМУЛАТОРСКИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: 75..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-14%
Iskra IX-LM36-SET АКОМУЛАТОРСКА КОСИЛКА Iskra IX-LM36-SET АКОМУЛАТОРСКА КОСИЛКА
• Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута • Вклучена ..
18.999 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS