Прекопувачи и Сврдли

Прекопувачи и Сврдли

Мотокултиватори и сврдли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra GR-8007A-L212 Мотокултиватор
Волумен на моторот: 212 cm3 Моќност: 4,2 kW Вртежи во слободен тек: 3600 вртежи во минута&nbs..
33.600 ден.
без ДДВ: 32.000 ден.
-7%
Iskra LDE-520A Бензиски сврдел
Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина • Моќнос..
13.999 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-11%
Iskra HG6OT Мотокултиватор
Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење 1,6 lit. Капацитет за гориво,  0,55 li..
15.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 15.237 ден.
Iskra HG6OT-B Мотокултиватор
• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип..
18.490 ден.
без ДДВ: 17.610 ден.
Iskra GR-8007A-L196 Мотокултиватор
Волумен на моторот: 196 cm3 Моќност: 4,1 kW Брзина на мирување: 3600 вртежи во минута Вртењ..
34.500 ден.
без ДДВ: 32.857 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS