Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Прекопувачи и Сврдли

Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина • Моќнос..
15.999 ден.
Повеќе
-14%

Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење 1,6 lit. Капацитет за гориво,  0,55 lit. Ка..
18.999 ден. 21.999 ден.
Повеќе

Зафатнина на моторот: 139 cm3 • Моќност: 2,3 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи в..
19.999 ден.
Повеќе
-8%

• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип..
22.999 ден. 24.999 ден.
Повеќе
-6%

Волумен на моторот: 212 cm3 Моќност: 4,2 kW Вртежи во слободен тек: 3600 вртежи во минута  ..
32.999 ден. 34.999 ден.
Повеќе

Волумен на моторот: 196 cm3 Моќност: 4,1 kW Брзина на мирување: 3600 вртежи во минута Вртењ..
34.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)