Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Скари, решоа и плински програм

1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи  ..
899 ден.
Повеќе

Плинско решо RGLUXO-200 COPPERГорилници: 2Боја: бела боја..
1.699 ден.
Повеќе

Плинско решо RGLUXO-200 WhiteГорилници: 2Боја: бела боја..
1.699 ден.
Повеќе

СКАРА 345ММ ЗЕЛЕНА ГС ТУВ ..
1.790 ден.
Повеќе

Плинско решо RGLUXO-300 WhiteГорилници:3Боја: бела боја..
1.999 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V~50/60HzМоќност на електричните плочи  2500 W максимум : голема плоча: 1500 W (185 mm..
2.290 ден.
Повеќе
-13%

Напон: 220-240V~50/60Hz• Моќност: 2200W• Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)• Хромирана метална ..
2.599 ден. 2.999 ден.
Повеќе

Напон : 220-240V~50/60HzЈачина : 2000WДимензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š)Алуминиумска плоча Те..
2.890 ден.
Повеќе

Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со р..
2.999 ден.
Повеќе
-13%

• Напон: 220-240V~50/60Hz• Моќност: 2200W• Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)• Хромирана металн..
3.499 ден. 3.999 ден.
Повеќе

КООПМАН СКАРА ОКРУГЛА 43 X 83 СМ ..
3.999 ден.
Повеќе
-17%

Сферична Мирпол скара со дијаметар на решетка од 39cm од серијата BBQ LINEОпремена со три ногарки на..
4.290 ден. 5.199 ден.
Повеќе
-13%

Мирпол скараСферични тркалаМатеријал Емајлиран челикВисина 92 cmДијаметар 50 cmРешетка 45 cmТежина 7..
6.990 ден. 7.999 ден.
Повеќе
-13%

Површината за печење е изработена од емајлирана плоча, димензии на површината за печење (w / d): 49..
9.590 ден. 10.999 ден.
Повеќе

Каркатеристики на производот: Целосен мини шпорет на плин Фурна на  плин + 4 решоа на п..
9.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 22 (2 страни)