Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Перачи под притисок VAP

-25%

Технички карактеристики: Максимален притисок: 135 bar Моќност на мотор: 1900 W Проток на ..
5.990 ден. 7.999 ден.
Повеќе
-25%

Макс. притисок: 110 bar Снага на мотор: 1.300 W Макс. проток: 330 l/h Макс. температура п..
6.299 ден. 8.390 ден.
Повеќе
-10%

Макс. притисок: 100 bar Снага на мотор: 1.200 W Макс. проток: 300 l/h Макс. температура п..
6.660 ден. 7.400 ден.
Повеќе

-Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi -Макс. проток на вода: 370 лит/час -Макс. температура на ..
6.990 ден.
Повеќе
-25%

Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и ..
7.499 ден. 9.960 ден.
Повеќе
-31%

Моќност 2000WМаксимално снабдување 450Lt/minМаксимален притисок 150 BarВклучува прилагодлив пиштол, ..
8.999 ден. 12.999 ден.
Повеќе
-25%

Опис Моќност на моторот 1.500 W Макс притисок 125 бари Макс проток 360 л/час Темпер..
9.699 ден. 12.850 ден.
Повеќе
-24%

Опис   Макс. притисок: 120 bar Снага на мотор: 1.500 W Макс. проток: 350 l/h Макс. температ..
11.299 ден. 14.950 ден.
Повеќе
-25%

Моќност: 2.200 ватиНапон: 220 VПритисок (макс): 165 BarНабавка: 450 lt/hИма сад за течен сапунТурбо ..
11.999 ден. 15.999 ден.
Повеќе
-25%

Опис   Макс. притисок: 120 bar Снага на мотор: 1.500 W Макс. проток: 350 l/h Макс. температ..
11.999 ден. 15.999 ден.
Повеќе
-16%

Напон: 220 V монофазен Моќност: 2500 W Максимален притисок: 160 bar Проток: 510 l/min Дол..
12.180 ден. 14.490 ден.
Повеќе

– Макс. работен притиспк: 160 bar– Макс. проток на впда: 480 лит/час– Макс. температура на вода: 50˚..
13.499 ден.
Повеќе

Карактеристики и предностиЦрево за висок притисок со заштита од виткање и вртлива приклучок на двете..
13.990 ден.
Повеќе
-11%

Флексибилната компресорска машина за перење K 4 Compact може да се користи и хоризонтално и вертикал..
15.990 ден. 17.999 ден.
Повеќе
-14%

Било да е во багажниот простор на автомобил или горе на полица; благодарение на компактните димензии..
18.999 ден. 21.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 19 (2 страни)