Перачи под притисок VAP

Перачи под притисок VAP

Перачи под притисок VAP

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LAVOR ONE EXTRA 135 перач под притисок perac po pritisok LAVOR ONE EXTRA 135 перач под притисок perac po pritisok
Технички карактеристики: Максимален притисок: 135 bar Моќност на мотор: 1900 W Проток на ..
6.890 ден.
без ДДВ: 5.839 ден.
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
Макс. притисок: 110 bar Снага на мотор: 1.300 W Макс. проток: 330 l/h Макс.&nbs..
7.190 ден.
без ДДВ: 6.093 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и ..
7.499 ден.9.330 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-6%
Lavor GALAXY 160 vap перач со висок притосок Lavor GALAXY 160 vap перач со висок притосок
Напон: 220 V монофазен Моќност: 2500 W Максимален притисок: 160 bar Проток: 510 l/min Дол..
13.650 ден.14.490 ден.
без ДДВ: 11.568 ден.
Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС
Опис   Макс. притисок: 120 bar Снага на мотор: 1.500 W Макс. проток: 350 l/h Макс. тем..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS