Пегли на пареа

Пегли на пареа

Сите видови на пегли

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
ISKRA SL-2077A Пегла на пареа ISKRA SL-2077A Пегла на пареа
Карактеристики: • Моќност: 1800W • Напон: 220-240V, 50Hz • Капацитет на канистерот за вода: 220..
999 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
Патна пегла на пареа Карактеристики: Јачина на греачот 1.100W Аналогно местење на те..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-20%
ISKRA SL-2088A Пегла на пареа ISKRA SL-2088A Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Gorenje SIH 1800 BT пегла Gorenje SIH 1800 BT пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
MONDIAL F46 пегла на пареа MONDIAL F46 пегла на пареа
Моќност 800W. Лесен транспорт Пеглање со пареа или пареа Вертикално пеглање Прилагодлива пареа ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-18%
ISKRA SL-158 Пегла на пареа ISKRA SL-158 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2400W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.799 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
ISKRA SL-2022 Пегла на пареа ISKRA SL-2022 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2200W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
MONDIAL F40 пегла на пареа MONDIAL F40 пегла на пареа
Mondial пегла на пареа за ВИП грижа за вашата облека. Моќност од 2200 W. Со керамичка плоча со..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-17%
ISKRA SL-8822 Пегла на пареа ISKRA SL-8822 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2800W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
ISKRA SL-2099 Пегла на пареа ISKRA SL-2099 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта • Моќност: 2600W • Напон: 220-240V, 50Hz • Капацитет на канистерот за ..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-17%
ISKRA SL-6006 Пегла на пареа ISKRA SL-6006 Пегла на пареа
Карактеристики: • Моќност: 3000W • Напон: 220-240V, 50Hz • Капацитет на канистерот за вода: 350..
2.899 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Mondial VP-02 Пегла на парна станица Mondial VP-02 Пегла на парна станица
Извлечете максимум од Mondial парната пегла Пеглањето облека може да биде многу полесна и попракт..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS