Пегли на пареа

Пегли на пареа

Сите видови на пегли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2000 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
899 ден.1.349 ден.
без ДДВ: 762 ден.
ECG NZ-212  пегла на пареа
• Површината за пеглање од нерѓосувачки челик • Континуирана контрола на температурата • Регулирањ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gallet 370 Пегла на пареа
Пеглата Галет привлекува внимание со својот елегантен и контрастен дизајн. И температурата и интензи..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Gorenje SIH 1800BT пегла
Карактеристики   Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога раб..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Lafe LAF-02 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2200 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Lafe LAF-02B Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2200 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
MONDIAL F46 пегла на пареа
Моќност 800W. Лесен транспорт Пеглање со пареа или пареа Вертикално пеглање Прилагодлива пареа ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Gorenje SIH 2200BS пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
Lafe ZPH-001 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2600 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
MONDIAL F40 пегла на пареа
Mondial пегла на пареа за ВИП грижа за вашата облека. Моќност од 2200 W. Со керамичка плоча со..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-2%
ROWENTA DA1510F2 travel
Карактеристики ПАТНА ПЕГЛАМОЌНОСТ 1000 WВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊТЕМОЖНОСТ ЗА РАБОТА ОД 110 - 220 VПР..
1.999 ден.2.039 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Grundig SI-6450 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Елегантна и моќна пегла, која го олеснува  пеглањето. Со внимателно ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-6%
Gorenje SIT2700RI пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
3.390 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-44%
Back to college - Пакет производи 2
Back to college - Пакет производи 2 Производ 1 - Тостер Iskra MG2 (црн/бел) Моќност: 800W; ..
3.540 ден.6.295 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.
-13%
Mondial VP-02 Пегла на парна станица
Извлечете максимум од Mondial парната пегла Пеглањето облека може да биде многу полесна и попракт..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-32%
Back to college - Пакет производи 1
Back to college - Пакет производи 1 Производ 1 - Фрижидер Favorit R-141 Димензии В/Ш/Д: 82,..
8.990 ден.13.144 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS