Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Jакни, палта, блузи

-30%

Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со мног..
1.399 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-17%

Зајакнато платно на лактите  ​Страничен отвор за вентилација  ​Специјални џебови за..
1.450 ден. 1.750 ден.
Повеќе
-22%

Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во преодни периоди (пролет, есен), со..
1.799 ден. 2.299 ден.
Повеќе
-17%

NEO работна блуза 81-556 Зајакнувањата изработени од мек материјал на рамената, ракавите и страни..
1.999 ден. 2.399 ден.
Повеќе
-8%

Softshell јакна со модерен спортски дизајн и рефлектирачки ленти. Има прилагодливи манжетни и затега..
2.290 ден. 2.499 ден.
Повеќе

Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во есен и зима, со полнење од 100% по..
2.290 ден.
Повеќе
-34%

•Пполнета водоотпорна јакна е совршена и за најстудената зима. ..
2.299 ден. 3.499 ден.
Повеќе

Студеното време не треба да ве спречува. Wurth Strike јакна спарува супериорна изолација со модерен ..
2.399 ден.
Повеќе

Топла обложена јакна со модерен дизајн со дополнителна мембрана која обезбедува водоотпорност. &n..
2.399 ден.
Повеќе

Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
Повеќе

Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
Повеќе

Исклучително практична 3 во 1 работна пилот јакна. Изработена е од комбинација од памук и полиестер,..
2.799 ден.
Повеќе

Лесната Softshell работна јакна во црна боја со флуоресцентно зелени патенти и детали е произведена ..
2.999 ден.
Повеќе
-12%

јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell. Овој материјал е имену..
3.090 ден. 3.499 ден.
Повеќе
-8%

Водоотпорна зимска јакна со TPU мембрана коај ќе ви овозможи одлична заштита од зимските временски у..
3.290 ден. 3.590 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 16 (2 страни)