Jакни, палта, блузи

Jакни, палта, блузи

Работни јакни, палта, блузи

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
WURTH VIKING Работна јакна WURTH VIKING Работна јакна
Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со мног..
1.399 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-17%
TOPEX NEO Работнo палто TOPEX NEO Работнo палто
Зајакнато платно на лактите  ​Страничен отвор за вентилација  ​Специјални џебови за..
1.450 ден.1.750 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-22%
Wurth Зимска јакна, Santorin Wurth Зимска јакна, Santorin
Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во преодни периоди (пролет, есен), со..
1.799 ден.2.299 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-15%
Wurth јакна Volkano Wurth јакна Volkano
Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во есен и зима, со полнење од 100% по..
1.950 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
-17%
TOPEX NEO работна блуза 81-556 TOPEX NEO работна блуза 81-556
NEO работна блуза 81-556 Зајакнувањата изработени од мек материјал на рамената, ракавите и страни..
1.999 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-8%
WURTH  Softshell Grigio јакна WURTH  Softshell Grigio јакна
Softshell јакна со модерен спортски дизајн и рефлектирачки ленти. Има прилагодливи манжетни и затега..
2.290 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
-34%
WURTH ROCKET зимска водоотпорна јакна WURTH ROCKET зимска водоотпорна јакна
•Пполнета водоотпорна јакна е совршена и за најстудената зима. ..
2.299 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-18%
Wurth Пилот јакна Wurth Пилот јакна
Исклучително практична 3 во 1 работна пилот јакна. Изработена е од комбинација од памук и полиестер,..
2.299 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
WURTH STRIKE Јакна WURTH STRIKE Јакна
Студеното време не треба да ве спречува. Wurth Strike јакна спарува супериорна изолација со модерен ..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Wurth Зимска јакна, Forest Wurth Зимска јакна, Forest
Топла обложена јакна со модерен дизајн со дополнителна мембрана која обезбедува водоотпорност. &n..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-17%
Wurth јакна Softshell Wurth јакна Softshell
Лесната Softshell работна јакна во црна боја со флуоресцентно зелени патенти и детали е произведена ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
WURTH Јакна Hilo WURTH Јакна Hilo
Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
WURTH Јакна Vezuv WURTH Јакна Vezuv
Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-12%
WURTH Softshell Јакна, Duster Работна WURTH Softshell Јакна, Duster Работна
јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell. Овој материјал е имену..
3.090 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
-8%
Wurth Зимска јакна, Himalayan Wurth Зимска јакна, Himalayan
Водоотпорна зимска јакна со TPU мембрана коај ќе ви овозможи одлична заштита од зимските временски у..
3.290 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
TOPEX NEO јакна зимска 81-570 TOPEX NEO јакна зимска 81-570
TOPEX NEO јакна зимска 81-570  Зимската работна јакна NEO е ветроотпорна и водоотпорна. М..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS