Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Брусилки ( Professional use )

-21%

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
2.999 ден. 3.799 ден.
Повеќе

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 1200W Вртежи: 11.000 rpm во празен од     &n..
3.999 ден.
Повеќе

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
3.999 ден.
Повеќе

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.999 ден.
Повеќе

Карактеристики и предностиРобусен мотор со одличен капацитет на оптеретувањеАвто-стоп графитни четки..
4.399 ден.
Повеќе
-17%

Лесна рачна машина за практична работа со една рака, со многу добар однос тежина / перфоманси, идеал..
4.999 ден. 5.999 ден.
Повеќе
-8%

Карактеристики и предностиРобусен мотор со одличен капацитет на оптеретувањеАвто-стоп графитни четки..
5.990 ден. 6.499 ден.
Повеќе

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2200W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
6.499 ден.
Повеќе

 MAKITA  9558HNRG Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува слу..
7.599 ден.
Повеќе

Лесена рачна брусилка со совршена ергономијаОдлична за завршно шмирглање без гребнатинки и жлебови, ..
8.599 ден.
Повеќе
-22%

​ Карактеристики Влезна моќност 1200 W Дијаметар на диск ..
8.990 ден. 11.490 ден.
Повеќе

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2600W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
8.999 ден.
Повеќе

 MAKITA  9565PZ Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува случа..
9.999 ден.
Повеќе
-21%

Карактеристики и предностиРобусен мотор.Metabo сигурносен прекинувач кој спречува непосакуван старт...
10.999 ден. 13.990 ден.
Повеќе
-12%

Карактеристики и предностиДолг животен век и при најтешки примени.Моќна и робусна брусилка со најгол..
10.999 ден. 12.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 18 (2 страни)