Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Преси и фигара за коса

-23%

Ета 5336 90000 пегла за коса е опремена со керамички турмалин плочи со големина 22 x 98 милиметри, п..
999 ден. 1.298 ден.
Повеќе
-34%

Печена керамика обезбедува топлина за супериорен сјај и дефиниција Постојаната керамичка топлина ја..
1.659 ден. 2.499 ден.
Повеќе
-17%

Фигаро за коса  ON/OFF копче Max. температура - 2100C Вртлив кабел Брзо загревачки ..
1.999 ден. 2.399 ден.
Повеќе

Широки плочи од 45 мм Идеален за средна и долга коса Керамички слој 25 температурни положби: до 2..
2.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)