Додатоци и разно

Додатоци и разно

Резевни делови, помагала 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електричен разделник Iskra ER-2E Електричен разделник Iskra ER-2E
• Разделник: 2 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 16A ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Електричен разделник Iskra ER-3E Електричен разделник Iskra ER-3E
• Разделник: 3 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 7,5A..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Електричен разделник Iskra ER-4E Електричен разделник Iskra ER-4E
• Разделник: 4 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 10A ..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Електричен разделник Iskra ER-1S2E Електричен разделник Iskra ER-1S2E
• Разделник: 1 шуко + 2 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална стр..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Електричен разделник Iskra ER-3S Електричен разделник Iskra ER-3S
• Разделник 3 шуко утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 16A ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5M Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
259 ден.
без ДДВ: 219 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED  Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200  Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден.349 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S1.0-1.5MK Продолжен кабел Iskra 5S1.0-1.5MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5MK Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-1.5M Продолжен кабел Iskra 5S-1.5M
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-3M Продолжен кабел Iskra 3S-3M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
429 ден.
без ДДВ: 364 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-3MK Продолжен кабел Iskra 3S-3MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
479 ден.
без ДДВ: 406 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-1.5MK Продолжен кабел Iskra 5S-1.5MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Продолжен кабел Iskra 5S-3M Продолжен кабел Iskra 5S-3M
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Продолжен кабел  Iskra 5S-3MK Продолжен кабел  Iskra 5S-3MK
• Продолжен кабел 5 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-5M Продолжен кабел Iskra 3S-5M
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Продолжен кабел Iskra 3S-5MK Продолжен кабел Iskra 3S-5MK
• Продолжен кабел 3 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 1..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
Сигурносен вентил со црево ПЛИН Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Fagor fg-122 гума за експрес лонец Fagor fg-122 гума за експрес лонец
Заменска резервна гума за експрес лонец Фагор 22см ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Fagor fg-125 гума за експрес лонец Fagor fg-125 гума за експрес лонец
Заменска резервна гума за експрес лонец Фагор 22см ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-20%
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици Iskra QR-PET2506 Машинка за шишање на домашни миленици
Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа маш..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произве..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-25M Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-25M
• Продолжен кабел КОТУР ПВЦ со 4 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номина..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M Продолжен кабел КОТУР Iskra KR-4S-50M
• Продолжен кабел КОТУР ПВЦ со 4 приклучници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номина..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS