HTZ Опрема

HTZ Опрема

Подобри го барањето

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VERTO заштитни ракавици 9
Работни ракавици VERTO (реф. 97H121), големина 9". Обезбедува заштита на рацете од нечистотија, г..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
-19%
WURTH Работни чизми Standard O2 WURTH Работни чизми Standard O2
  Otpornost na dejstvo vode (vodootpornost) Zaštita od elektrostatičkog pražnjenja (ant..
569 ден.700 ден.
без ДДВ: 482 ден.
-20%
TOPEX NEO Работни панталони TOPEX NEO Работни панталони
Дополнително регулирање на појасот ​Џеб за смартфон ​Зајакнато платно на колената ​Џеб за ш..
1.280 ден.1.600 ден.
без ДДВ: 1.085 ден.
-29%
WURTH VIKING Работни панталони WURTH VIKING Работни панталони
Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со мног..
1.350 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-28%
НЕО заштирни кондури 82-760-43 НЕО заштирни кондури 82-760-43
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
1.370 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.161 ден.
-31%
НЕО заштирни кондури NEO 82-770-42 НЕО заштирни кондури NEO 82-770-42
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
1.370 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.161 ден.
-30%
WURTH VIKING Работна јакна WURTH VIKING Работна јакна
Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со мног..
1.399 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-17%
TOPEX NEO Работнo палто TOPEX NEO Работнo палто
Зајакнато платно на лактите  ​Страничен отвор за вентилација  ​Специјални џебови за..
1.450 ден.1.750 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-22%
Wurth Зимска јакна, Santorin Wurth Зимска јакна, Santorin
Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во преодни периоди (пролет, есен), со..
1.799 ден.2.299 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-31%
WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' заштита WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' заштита
Кожни работни чевли, поставени со AIR Active 3D материјал кој исклучително пропушта пареа од..
1.799 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Работни панталони со трегери VIKING Работни панталони со трегери VIKING
Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со мног..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-15%
Wurth јакна Volkano Wurth јакна Volkano
Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во есен и зима, со полнење од 100% по..
1.950 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
-43%
WURTH Работни чевли MOJITO '' O1 '' заштита WURTH Работни чевли MOJITO '' O1 '' заштита
Модерна дизајнирана работна патика што можете да ја носите на работа, но исто така и во слободн..
1.990 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-17%
TOPEX NEO работна блуза 81-556 TOPEX NEO работна блуза 81-556
NEO работна блуза 81-556 Зајакнувањата изработени од мек материјал на рамената, ракавите и страни..
1.999 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-21%
WURTH Работни чевли Taurus WURTH Работни чевли Taurus
Заштитните чевли Taurus со S3 степен на заштита во целост се изработени од црна водоотпорна кожа...
2.050 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Monza WURTH Работни чевли Monza
Заштитните чевли Monza со S1P степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со на..
2.100 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Tritton WURTH Работни чевли Tritton
Работните чевли Tritton со O1 степен на заштита се изработени од сива антилоп кожа со перфорација..
2.100 ден.2.599 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
НЕО заштирни кондури 82-011 НЕО заштирни кондури 82-011
Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кож..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-8%
WURTH  Softshell Grigio јакна WURTH  Softshell Grigio јакна
Softshell јакна со модерен спортски дизајн и рефлектирачки ленти. Има прилагодливи манжетни и затега..
2.290 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
-34%
WURTH ROCKET зимска водоотпорна јакна WURTH ROCKET зимска водоотпорна јакна
•Пполнета водоотпорна јакна е совршена и за најстудената зима. ..
2.299 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-18%
Wurth Пилот јакна Wurth Пилот јакна
Исклучително практична 3 во 1 работна пилот јакна. Изработена е од комбинација од памук и полиестер,..
2.299 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
WURTH STRIKE Јакна WURTH STRIKE Јакна
Студеното време не треба да ве спречува. Wurth Strike јакна спарува супериорна изолација со модерен ..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Wurth Зимска јакна, Forest Wurth Зимска јакна, Forest
Топла обложена јакна со модерен дизајн со дополнителна мембрана која обезбедува водоотпорност. &n..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-14%
WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' високи WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' високи
Кожни работни чевли, поставени со AIR Active 3D материјал кој исклучително пропушта пареа односно..
2.400 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Grigio WURTH Работни чевли Grigio
Работни водоотпорни чевли изработени од комбинација од антилоп кожа и најлон. Поставени се со AIR..
2.450 ден.2.899 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-17%
Wurth јакна Softshell Wurth јакна Softshell
Лесната Softshell работна јакна во црна боја со флуоресцентно зелени патенти и детали е произведена ..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
WURTH Јакна Hilo WURTH Јакна Hilo
Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
WURTH Јакна Vezuv WURTH Јакна Vezuv
Состав 300D Oxford ткаенина ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-14%
WURTH Работни чевли Grigio S1P високи' заштита WURTH Работни чевли Grigio S1P високи' заштита
Заштитни чевли изработени од комбинација од антилоп кожа и најлон. Имаат композитна заштитна капа..
2.750 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-30%
WURTH Автоматска заштитна маска за заварување VELDO WURTH Автоматска заштитна маска за заварување VELDO
Veldo black автоматска маска за заварување изработена од високо квалитетна пластика отпорна на кршењ..
2.799 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-24%
WURTH Работни чевли SUMMER S1P WURTH Работни чевли SUMMER S1P
Безбедносна чевла SUMMER S1P има изглед и дизајн на спортска чевла, но станува збор за чевла која..
2.950 ден.3.899 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
-12%
WURTH Softshell Јакна, Duster Работна WURTH Softshell Јакна, Duster Работна
јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell. Овој материјал е имену..
3.090 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
-14%
WURTH Работни чевли Jogger Sport WURTH Работни чевли Jogger Sport
Работните чевли Jogger Sport со O1 степен на заштита се направени од комбинација на превртена кож..
3.090 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
-8%
Wurth Зимска јакна, Himalayan Wurth Зимска јакна, Himalayan
Водоотпорна зимска јакна со TPU мембрана коај ќе ви овозможи одлична заштита од зимските временски у..
3.290 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
TOPEX NEO јакна зимска 81-570 TOPEX NEO јакна зимска 81-570
TOPEX NEO јакна зимска 81-570  Зимската работна јакна NEO е ветроотпорна и водоотпорна. М..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-12%
Wurth заштирни кондури Mars високи Wurth заштирни кондури Mars високи
Заштитни чевли изработени од кафена NABUK кожа. Имаат композитна заштитна капа и меѓуѓон од кевлар. ..
3.799 ден.4.299 ден.
без ДДВ: 3.219 ден.
-24%
Wurth заштирни кондури Invader S1 Wurth заштирни кондури Invader S1
Заштитните водоотпорни плитки чевли од брендот Aimont се изработени од антилоп кожа отпорна на абење..
4.199 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 3.558 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Avanger S3 WURTH Работни чевли Avanger S3
Заштитните водоотпорни длабоки чевли од брендот Aimont се изработени од специјален PUTEK материја..
5.099 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS