Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Камини на дрва

-7%

Каминската печка Lava Basic Glass со моќност од 6 kW загрева просторија до 75 m3 со нормално запечат..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-12%

Камин Моќ: 6 kW Погоден за простории до 33 m2 Големина ( Д x Ш x В cm) : 39 x 47 x 62 cm ..
16.960 ден. 19.270 ден.
Повеќе
-12%

Камин Моќ: 9 kW Погоден за простории до 50 m2 Големина ( Ш x Д x В cm) : 45 x 38 x 76 cm ..
17.340 ден. 19.700 ден.
Повеќе

Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
18.990 ден.
Повеќе
-5%

Дали некогаш сте посакале камин на дрва што изгледа добро, добро се загрева и исто така е многу ефик..
18.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе

Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Наменет за да стои во агол од просторија. Со E..
19.990 ден.
Повеќе
-7%

Опис на производотКаминот NOVA G ​​е идеален за загревање на поголеми простори за живеење (50-60 m2)..
24.999 ден. 26.999 ден.
Повеќе
-7%

Опис на производотКаминот NOVA G ​​е идеален за загревање на поголеми простори за живеење (50-60 m2)..
24.999 ден. 26.999 ден.
Повеќе
-8%

Опис на производотКаминот Fenix ​​е идеален за загревање на поголеми простори за живеење (80-100 m2)..
34.999 ден. 37.999 ден.
Повеќе
-9%

Камин на тврдо гориво Капацитет на греење - 200 m3 Моќност на греење - 10 kw/13 kw max. Ен..
41.800 ден. 45.999 ден.
Повеќе

Шпорет кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и из..
56.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)