Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Мини шпорети

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
2.899 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.450 ден.
Повеќе
-13%

  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max) Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 мин.) ..
3.499 ден. 3.999 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.690 ден.
Повеќе

Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
Повеќе

  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигу..
3.999 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • моќност: 1200W-1400W (макс) • Копче за време (1 мин до 60 мин) • ..
4.999 ден.
Повеќе
-8%

Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm..
11.990 ден. 12.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)