Мини шпорети

Мини шпорети

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra EPP-34-A Електрична тава Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Конвекционен ростер ISKRA KP-618 Конвекционен ростер ISKRA KP-618
  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max) Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 ми..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HM-10 мултифункционален готвач Iskra HM-10 мултифункционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Конвекционен ростер ISKRA KP-628 Конвекционен ростер ISKRA KP-628
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • моќност: 1200W-1400W (макс) • Копче за време (1 мин до 60 мин) • ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
KAPPA Мини шпорет KP 5005 KAPPA Мини шпорет KP 5005
Карактеристики: Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Вклуче..
4.740 ден.
без ДДВ: 4.017 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HL48RCT Мини шпорет Iskra HL48RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Iskra HL38RCT Мини шпорет Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
MBS мини шпорет W MBS мини шпорет W
Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS