Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Потопни пумпи, хидрофори

-12%

Технички карактеристики: Моќност: 300 W Капацитет: 9000 l/h Максимален притисок: 0.6 bar ..
5.299 ден. 5.999 ден.
Повеќе
-8%

Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Strong, practical, powerful. Flat suction up t..
5.499 ден. 5.999 ден.
Повеќе
-8%

Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Карактеристики и предности Потопна пумпа за не..
5.999 ден. 6.499 ден.
Повеќе
-5%

Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Карактеристики и предности Потопна пумпа..
8.999 ден. 9.499 ден.
Повеќе

Хидрофор METABO HWW 4000/25GКарактеристики и предностиЗа автоматско снабдување со вода, за наводнува..
15.999 ден.
Повеќе
-9%

Технички карактеристики: Моќност: 800 W Максимален проток: 3700 l/h Максимлен притисок: 4.1..
16.299 ден. 17.999 ден.
Повеќе
-5%

HWW 4500/25 Inox е хидрофор за автоматско снабдување со вода, за наводнување во градината и испумпув..
18.499 ден. 19.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)