Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Toчила -брусење, брусење и острење

Двојна брусница Einhell TC-BG 150 (150 вати, за лесни и тешки поправки, корекции на обликот и нови б..
3.699 ден.
Повеќе

• Напон: 230-240V~50Hz• Моќност: 1200W • Брзина на ротација: 3000-12000 min-1• Големина на диск..
3.799 ден.
Повеќе

Машина за брусење на маса TC-US 350 има моќност од 350 W, има лента за песок (50 x 686 mm) и тркало ..
6.999 ден.
Повеќе

Карактеристики Влезна моќност 1010 W Брзина на траката 190-..
8.290 ден.
Повеќе

Тешкиот мотор, 600 W, клупата со две тркала се справува со најтешките работи Моќен индукциски мот..
15.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)