Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Контакт

Нашата локација

КРУСЕЛ e-Store
бул. Борис Трајковски 86А
Киселa Вода
1000 Скопје

Продавница КРУСЕЛ Store
SKOPJE EAST GATE MALL
ниво -2
1000 Скопје

тел. +38971316406

eastgate@krusel.mk
Телефон
+389 (02) 2520999

Контакт формулар

Акција