Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Трепезариски маси и столчиња

-26%

Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вк..
1.999 ден. 2.690 ден.
Повеќе
-24%

Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вк..
2.190 ден. 2.890 ден.
Повеќе
-36%

Трпезариска маса со метални ногаркиДебелина на плоча: 36 mmМетална конструкцијаДолжина: 120 cm ..
3.990 ден. 6.190 ден.
Повеќе
-36%

Трпезариска маса со метални ногаркиДебелина на плоча: 36 mmМетална конструкцијаДолжина: 120 cm ..
3.990 ден. 6.190 ден.
Повеќе
-26%

Комплет составен од 1 трпезариска маса со метални ногарки и 4 метални столици.Трпезариска маса (1 па..
9.990 ден. 13.590 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)