Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Мебел за двор

Цената се пресметува на м2 ( минумум нарачка 2 м2 ) Порачката се прави во парен број на квадрат..
399 ден.
Повеќе

Состав: Текстил,МеталДимензии : 30×36 cm ..
399 ден.
Повеќе

СТОЛ АЛТЕА ЗЕЛЕНА Димензии : 56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
620 ден.
Повеќе

СТОЛ ЛИРА БЕЛ Димензии :  56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
749 ден.
Повеќе

СТОЛ ЛИРА АНТРАЦИТ Димензии : 56 x 54 x 80 см Тежина : 2,75 кг ..
749 ден.
Повеќе
-14%

Димензии на стол : 52x52x43/90cmКаталошки број: FKS1..
799 ден. 930 ден.
Повеќе

СТОЛ ИДЕН  БЕЛ Димензии : 60 x 62 x 89 см Т..
1.330 ден.
Повеќе

СТОЛ ТАЛИА БЕЛА 55Х60Х91  ..
1.390 ден.
Повеќе
-25%

Боја:ЦрнаМатеријал: метал, текстилДимензии: 45x58x81cm ..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-25%

Димензии:Ø60×75Боја:сива..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-25%

Стол на расклопување ..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе

Постоље за чадор за сонце 38/48mmКаталошки број: FSPOГолемина на постоље: PH45*7cmГолемина на ц..
1.799 ден.
Повеќе
-23%

Димензии на столицата: 80*35*75cmДимензии на цевките на структурата: 22*0,8mmКаталошки број: FSS1..
1.999 ден. 2.599 ден.
Повеќе
-29%

Метална конструкција.Боја: ЦрнаТкаење на стол 2х1Димензии на столот: 54,5 x 71 x H,96cmДимензии на н..
1.999 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-31%

Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.Седлото е изработено од извонреден PE ратан. PE ..
2.490 ден. 3.590 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 47 (4 страни)