Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Батериски брусилки

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи: 8.000 rpm во празен од      &..
3.999 ден.
Повеќе
-8%

-Тенок дизајн за работа без замор во тесни простори и над глава -Батериското пакување може да се врт..
11.499 ден. 12.490 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)