Машинки за шишање и тримери

Машинки за шишање и тримери

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra MR-700 Мини тример Iskra MR-700 Мини тример
Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со ..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra QR8918  Машинка за шишање (црна и бела) Iskra QR8918  Машинка за шишање (црна и бела)
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RFC-1306 Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 Батериска машинка за шишање
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
PHILIPS MG5730/15, 80min, Wet&Dry 11 во 1 Мултистајлер PHILIPS MG5730/15, 80min, Wet&Dry 11 во 1 Мултистајлер
Мултистајлер 11 во 1 DualCut технологија Водоотпорна LED индикатор Челични самоостречки..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
PHILIPS MG 7745/15 1 Мултистајлер PHILIPS MG 7745/15 1 Мултистајлер
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТРИМЕРБРОЈ НА ДОДАТОЦИ:14ФРИЗЕРСКИ ДОДАТОЦИ:МЕТАЛЕН ТРИМЕРДЕТАЛЕН МЕТАЛЕН ТРИМЕ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS