Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Машинки за шишање и тримери

-18%

Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши Сечиво со висок..
899 ден. 1.099 ден.
Повеќе
-25%

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе
-25%

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
1.499 ден. 1.999 ден.
Повеќе

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина ..
1.999 ден.
Повеќе

Мултистајлер 11 во 1 DualCut технологија Водоотпорна LED индикатор Челични самоостречки..
3.899 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)