Ваги за телесна тежина

Ваги за телесна тежина

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина
Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално опте..
899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-24%
Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
899 ден.1.190 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-17%
ISKRA GBF1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина ISKRA GBF1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-12%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
 личен биланс  максимално оптоварување: 150 кг  прецизност: 100g  кале..
1.199 ден.1.359 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
 личен биланс максимално оптоварување: 150 кг прецизност: 100g калено стакло со дебел..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизн..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS