Полупрофесинален и Професионален алат

Полупрофесинален и Професионален алат

Професионален алат - Iskra ERO, Bosch, Makita, Iskra, Husqvarna, Gardena, Lavor, DeWalt

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 200W • Број на вртежи: 15.000 min-1 • Број на вибрации: 30.000..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Iskra ERO IE-AJ8-240 Ротациска брусалка Iskra ERO IE-AJ8-240 Ротациска брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 240W • Број на вртежи: 12.000 min-1 • Број на вибрации: 24.000..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациона брусалка Iskra ERO IE-AJ12-300 Вибрациона брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 300W • Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 • Број на вибрации..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност : 500W   Вртежи : 0-2700 врт / мин  Променлив..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 400W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-20%
Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
3.199 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AG750 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG750 Аголна брусалка
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
3.299 ден.3.799 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
-16%
Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 850W   Вртежи во празен од, при вртење : 0-300..
3.350 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.839 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AJ46-450 Ротациска брусалка Iskra ERO IE-AJ46-450 Ротациска брусалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 450W • Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 • Број на вибрации..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W   Вртежи во празен од при вртење : 0-2800..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-20%
Iskra ERO IE-AG1200 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG1200 Аголна брусалка
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 1200W Вртежи: 11.000 rpm во празен од     &n..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 12V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: во прва б..
3.999 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-11%
Iskra ERO IE-EP82-750 Eлектрично ренде Iskra ERO IE-EP82-750 Eлектрично ренде
Моќност: 230-240V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 16.500 min-1 Прилагодлива длабочина: 0-3,0 мм ..
3.999 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-20%
Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-43%
Makita 4326 Убодна пила Makita 4326 Убодна пила
 MAKITA  4326 Карактеристики и предности  Опремен со капак за заштита н..
3.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-47%
Makita BO4557 Вибрациона брусилка Makita BO4557 Вибрациона брусилка
 MAKITA  BO4557 Карактеристики и предности Цврстата алуминиумска папуча со сунѓер..
3.999 ден.7.599 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-50%
Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело) Makita Акум. дупчалка/одвртувач DDF453Z (Само тело)
Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело) Карактеристики и предности Компактната ..
3.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност :1050W   Двостепен менувач: Вртежи во празен од..
4.490 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Iskra ERO IE-DS3-600 Електрична штрафилица за гипс картон Iskra ERO IE-DS3-600 Електрична штрафилица за гипс картон
• Моќност: 220-240V~50Hz • Јачина: 600W • Брзина: 0-2400 min-1 • Глава: шестаголна 1/4" • Гранич..
4.499 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
-19%
Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност : 710W Подесувачки агол на сечење: од 0-45°  Број на движења ..
4.850 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.110 ден.
-34%
Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка
 MAKITA  9558HNRG Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува слу..
4.999 ден.7.599 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-14%
Iskra ERO IE-AG2200 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2200 Аголна брусалка
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2200W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-40%
Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка
 MAKITA  9565PZ Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува случа..
5.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-11%
Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W   Вртежи во празен од -5800 врт / мин  Дијам..
6.250 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.297 ден.
-12%
Iskra ERO IE-ER12-1600 Електрична глодалка Iskra ERO IE-ER12-1600 Електрична глодалка
• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 1600W • Вртежи: 8.000-30.000 min-1 • Глава: 8 / 12 mm • Макс...
6.499 ден.7.350 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор Iskra ERO IE-RH3231-850 перфоратор
• Напон: 230-240V ~ 50Hz • моќност: 850W • Сила на удар: 3,3 Ј • брзина без оптоварување:  ..
6.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
-13%
Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD71-144S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-13%
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила
Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност :1800W   Вртежи во празен од -5000 врт / мин  ..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2600W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-10%
Iskra ERO IE-PS510-180S полирка Iskra ERO IE-PS510-180S полирка
Карактеристики: Јачина: 1500 W Напон: 220-240v~50Hz Брзина без оптеретување: 600-3000 min-..
6.999 ден.7.790 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-17%
Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер Stanley FMEW204K-QS Трачна брусилка 1.010W 75x533mm Куфер
Карактеристики Влезна моќност 1010 W Брзина на траката 190-..
7.499 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-11%
Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1250W (max) Ударна моќ: 6 J Брзина без оптовар..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска штрафилица дупчалка Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска штрафилица дупчалка
Карактеристики: Напон: 18V Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во пр..
8.490 ден.9.700 ден.
без ДДВ: 7.195 ден.
Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500 Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500
• Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварувањ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
-14%
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1500W (max) Ударна моќ: 5.5 J Брзина без оптов..
8.999 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Iskra ERO IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали Iskra ERO IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали
• моќност: 230~50Hz • јачина: 1320W • вртежи: 9000 min-1 • дијаметар на нож: 125мм • длабочина: ..
9.499 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
-9%
Iskra ERO IE-GC370 Бензинска моторна пила Iskra ERO IE-GC370 Бензинска моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 37 cm3  Номинална излезна моќност: 1.2 kW ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-13%
Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК сет 94 делен рачен алат Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК сет 94 делен рачен алат
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1..
9.999 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-44%
Makita DDF453SYE Батериска дупчалка Makita DDF453SYE Батериска дупчалка
 MAKITA  DDF453SYE Карактеристики и предности Компактната и лесната конструкциј..
9.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Bosch Индустриски фен GHG 23-66 професионален (во куфер) Bosch Индустриски фен GHG 23-66 професионален (во куфер)
Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура..
10.500 ден.
без ДДВ: 8.898 ден.
-8%
Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + заштитни наочари Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ електричен тример за трева + заштитни наочари
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 45 cm3  Номинална излезна моќност: 1.7..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-27%
Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah
Карактеристики Напон 18 V Капацитет на батерија 2 Ah ..
11.499 ден.15.699 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ убодна пила + подлога за моторна пила
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 52 cm3  Номинална излезна моќност: 2.0 kW ..
11.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-12%
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1600W (max) Ударна моќ: 9.5 J Брзина без оптов..
11.999 ден.13.590 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS