Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полици и закачалки

-50%

Димензија: 18x80x11cmИзработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 90..
799 ден. 1.599 ден.
Повеќе
-25%

Димензија: 43.5x20x40cmИзработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO ..
899 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-35%

Димензија: 104x137х48cmКонструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани с..
899 ден. 1.390 ден.
Повеќе
-35%

Димензија: 104x137х48cmКонструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани с..
899 ден. 1.390 ден.
Повеќе
-50%

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција..
999 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-53%

Декоративна полица со метална конструкција.Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според станда..
1.699 ден. 3.590 ден.
Повеќе
-43%

Димензии: 150x64.3x20cmРастојание помеѓу полиците: 30cmМатеријал: Иверица 1ва класаМетална конструкц..
1.890 ден. 3.290 ден.
Повеќе
-29%

Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сер..
1.990 ден. 2.799 ден.
Повеќе
-62%

Димензии: 183x60.2x20cmМатеријал: Иверица 1ва класаМетална конструкцијаПВЦ кант трака 0.8mmБоја:&nbs..
2.290 ден. 5.990 ден.
Повеќе
-31%

Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганциј..
2.490 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-31%

Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганциј..
2.490 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-31%

Изработено од квалитетна 18mm иверица  и метална конструкција.Димензии:Висина: 150cmШирина: 50cmДлаб..
2.490 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-31%

Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.Димензии:Висина: 150cmШирина: 50cmДлабо..
2.490 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-31%

Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.Димензии:Висина: 150cmШирина: 50cmДлабо..
2.490 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-35%

Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cmРастојание помеѓу полиците: 32,1cmБоја: Атлан..
2.590 ден. 3.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 45 (3 страни)