Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Батериски хилти и перфоратори

-50%

Makita HR007GZ се испорачува само за тело (без батерии или полнач)Мотор без четкициПроменлива брзина..
15.999 ден. 31.999 ден.
Повеќе
-35%

Напон на акумулаторот40 V max - XGTКапацитет на батериа2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 / 33,5 AhТип на а..
29.990 ден. 45.990 ден.
Повеќе
-50%

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИНапон на акумулаторот40 + 40 V max - XGTКапацитет на батериа2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0..
31.499 ден. 62.990 ден.
Повеќе

Ударна ​Одвртувач ​12V  3 Ah ​XR Li-Ion​ ..
39.990 ден.
Повеќе
-50%

Одлични перформанси при долготрајна тешка работа2 работни режими – само ротација, удирање со ротациј..
39.999 ден. 79.998 ден.
Повеќе
-50%

Напон на акумулаторот40 + 40 V max - XGTКапацитет на акумулатор2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 AhТип на ..
64.990 ден. 129.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)