Печки на Пелет, Пелет и додатоци

Печки на Пелет, Пелет и додатоци

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел
• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
799 ден.899 ден.
без ДДВ: 677 ден.

Распродадено

Распродадено

Прибор за камин ММ клик Прибор за камин ММ клик
1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закрив..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.

Распродадено

Распродадено

Прибор за камин ОГАН 4 дела Прибор за камин ОГАН 4 дела
1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закрив..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.

Распродадено

Распродадено

Прибор за камин ЖАР 4 дела Прибор за камин ЖАР 4 дела
1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× мала&n..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
GARDENA Правосмукалка за пепел К - 800W GARDENA Правосмукалка за пепел К - 800W
Капацитет: 18l Моќ: 800 w Опција за дување Производител: Агрина Земја на потекло: Кина ..
2.150 ден.
без ДДВ: 2.048 ден.

Распродадено

Распродадено

ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-18%
ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
3.299 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
EcoSpar СОЛАРА Печка на пелети EcoSpar СОЛАРА Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии- 47cm x 50cm x 80cm Максимална површина на загревање - 50m² ..
42.500 ден.
без ДДВ: 40.476 ден.
EcoSpar ТУКАНА Печка на пелети EcoSpar ТУКАНА Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 48,5cm x 63cm x 100cm Максимална површина на загревање - 70..
48.960 ден.
без ДДВ: 46.629 ден.
MBS Smederevo Pellet 10 kw Камин на пелети MBS Smederevo Pellet 10 kw Камин на пелети
Камин кој можете да го вклопите во секој ентериер. Со EU сертификација за технички, еколошки, и изо..
49.990 ден.
без ДДВ: 47.610 ден.
EcoSpar Гемини 8W Печка на пелети EcoSpar Гемини 8W Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 91,6cm x 24,7cm x 102,7cm Максимална површина на загревање ..
53.399 ден.
без ДДВ: 50.856 ден.
EcoSpar КАРИНА Печка на пелети EcoSpar КАРИНА Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 48,5cm x 63cm x 105cm Максимална површина на загревање - 90..
53.599 ден.
без ДДВ: 51.047 ден.
MARELI PS 8 Печка на пелети - дувалка MARELI PS 8 Печка на пелети - дувалка
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 850mm (висина) / 458mm (ширина) / 527mm (длабина) Максималн..
55.990 ден.
без ДДВ: 53.324 ден.
EcoSpar Гемини 10W Печка на пелети EcoSpar Гемини 10W Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 91,6cm x 24,7cm x 107,7cm Максимална површина на загревање ..
58.799 ден.
без ДДВ: 55.999 ден.
MARELI PS10 Печка на пелети дувалка MARELI PS10 Печка на пелети дувалка
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 887mm (висина) / 458mm (ширина) / 527mm (длабина) Максималн..
58.990 ден.
без ДДВ: 56.181 ден.
Alfa Plam LUCA Камин на пелети Alfa Plam LUCA Камин на пелети
Камин на пелети Обвивка направена од висококвалитетен челичен лим и челична врата. Страните се..
59.999 ден.
без ДДВ: 57.142 ден.
EcoSpar Минима Печка на пелети EcoSpar Минима Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 55cm x 61cm x 86cm Максимална површина на загревање - 100m²..
70.420 ден.
без ДДВ: 67.067 ден.
MARELI PS18 Печка на пелети MARELI PS18 Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 568mm (ширина) / 665mm (длабина) Максимал..
74.990 ден.
без ДДВ: 71.419 ден.
MARELI PB18 Печка на пелети MARELI PB18 Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 568mm (ширина) / 665mm (длабина) Максимал..
76.990 ден.
без ДДВ: 73.324 ден.

Распродадено

Распродадено

EcoSpar Алба Печка на пелети EcoSpar Алба Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 58,5cm x 55,5cm x 97cm Максимална површина на загревање - 1..
78.000 ден.
без ДДВ: 74.286 ден.
MARELI PB24 Печка на пелети MARELI PB24 Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 615mm (ширина) / 665mm (длабина) Максимал..
79.990 ден.
без ДДВ: 76.181 ден.
MARELI PS24 Печка на пелети парно MARELI PS24 Печка на пелети парно
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 615mm (ширина) / 665mm (длабина) Максимал..
79.990 ден.
без ДДВ: 76.181 ден.
MARELI PSN18 Печка на пелети парно MARELI PSN18 Печка на пелети парно
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 960mm (висина) / 581mm (ширина) / 608mm (длабина) Максималн..
79.990 ден.
без ДДВ: 76.181 ден.
EcoSpar Аурига Печка на пелети EcoSpar Аурига Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 58,5cm x 55,5cm x 112cm Максимална површина на загревање - ..
84.450 ден.
без ДДВ: 80.429 ден.
MARELI PSN24 Печка на пелети парно MARELI PSN24 Печка на пелети парно
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1040mm (висина) / 581mm (ширина) / 608mm (длабина) Максимал..
86.990 ден.
без ДДВ: 82.848 ден.
MARELI PB30 Печка на пелети MARELI PB30 Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 615mm (ширина) / 715mm (длабина) Максимал..
87.990 ден.
без ДДВ: 83.800 ден.
MARELI PS30 Печка на пелети парно MARELI PS30 Печка на пелети парно
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1010mm (висина) / 615mm (ширина) / 715mm (длабина) Максимал..
87.990 ден.
без ДДВ: 83.800 ден.
MARELI PSN30 Печка на пелети  со дисплеј на touch MARELI PSN30 Печка на пелети  со дисплеј на touch
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 1091mm (висина) / 621mm (ширина) / 650mm (длабина) Максимал..
93.990 ден.
без ДДВ: 89.514 ден.
-6%
Alfa Plam Commo 21 kw Камин на пелети за етажно греење Alfa Plam Commo 21 kw Камин на пелети за етажно греење
Камин на пелети за етажно греење Страни и врата изработени од квалитетен лим, и заштитени со фарба ..
99.890 ден.105.999 ден.
без ДДВ: 95.133 ден.
EcoSpar Максима Печка на пелети EcoSpar Максима Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 69cm x 73cm x 130cm Максимална површина на загревање - 250m..
105.000 ден.
без ДДВ: 100.000 ден.
EcoSpar Орион Печка на пелети EcoSpar Орион Печка на пелети
ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 69cm x 73cm x 160cm Максимална површина на загревање - 330m..
110.270 ден.
без ДДВ: 105.019 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS