iRobot Роботски правосмукалки

iRobot Роботски правосмукалки

Како водечки светски производител на роботи за домашна употреба, iRobot е посветен на дизајнирање и градење на роботи кои им помагаат на луѓето да сторат повеќе, и надвор и внатре во домот.

Производите на IRobot (вклучувајќи ги и наградуваните роботски правосмукалки Roomba® и семејството на роботски чистачи Braava®) се добредојдени во многу домови ширум светот, каде што ни помагаат да ја зголемиме нашата продуктивност со секојдневна напорна работа.

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
LENOVO E1 робот правосмукалка LENOVO E1 робот правосмукалка
РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА.МАПИРАЊЕ СО V-SLAM,СИСТЕМАТСКА ШЕМА ЗА ЧИСТЕЊЕ;WI-FI ПОВРЗУВАЊЕGOOGLE HOME И ..
15.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
iRobot Roomba 604 роботска правосмукалка iRobot Roomba 604 роботска правосмукалка
Замислете си ја Roomba 698 како влезот во најпаметните робот правосмукалки iRobot и не се плашете да..
18.000 ден.
без ДДВ: 15.254 ден.
iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка
Замислете си ја Roomba 698 како влезот во најпаметните робот правосмукалки iRobot и не се плашете да..
24.000 ден.
без ДДВ: 20.339 ден.
iRobot Roomba e5154 роботска правосмукалка iRobot Roomba e5154 роботска правосмукалка
После многу очекувања, конечно пристигна новата и подобра серија Roomba e5! Ова е серија на роботски..
36.000 ден.
без ДДВ: 30.508 ден.
iRobot Roomba 971 роботска правосмукалка iRobot Roomba 971 роботска правосмукалка
Roomba® 960 за разлика од другите роботи има нова навигација iAdapt 2.0 за визуелно препознавање на ..
38.000 ден.
без ДДВ: 32.203 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS