Тротинети

Тротинети

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
Тротинет Алуминиум  PW-704 мега Тротинет Алуминиум  PW-704 мега
Тротинет голем Црвен ..
3.499 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-17%
Тротинет ScooTer MC-04D ( до 100 кг ) Тротинет ScooTer MC-04D ( до 100 кг )
Тротинетот е стилски, лесно, ефтино и забавно возило. Димензии 85х30х14 см Тежина 6,55 ..
4.999 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS