Избрани производи
-22%
Iskra PN-5800-4 Бензинска моторна пила
7.799 ден.9.999 ден.
7.799 ден.9.999 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
4.490 ден.4.999 ден.
4.490 ден.4.999 ден.
-11%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
3.999 ден.4.490 ден.
Врз основа на 1 оценки.
3.999 ден.4.490 ден.
Најново
-38%
Remington S3500 SLIM 230 преса за коса
1.849 ден.2.999 ден.
1.849 ден.2.999 ден.
-25%
Iskra JF-P208 електричен бокал
899 ден.1.199 ден.
899 ден.1.199 ден.
-17%
ISKRA SL-6006 Пегла на пареа
2.899 ден.3.499 ден.
2.899 ден.3.499 ден.
-23%
ISKRA SL-2077A Пегла на пареа
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
Батериски алат
banerkalorifer искраљбанер
Акција
-24%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
15.999 ден.20.999 ден.
15.999 ден.20.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-13%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.

КРУСЕЛ

 • 01
 • 02
 • 04
 • 04
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
Најдобро продавани
-25%
Iskra пакет ML-CD92-180 + Ero 6
2.999 ден.3.990 ден.
2.999 ден.3.990 ден.
-20%
Iskra JC-210 Чистач на пареа
3.599 ден.4.490 ден.
Врз основа на 3 оценки.
3.599 ден.4.490 ден.
-40%
Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух
8.990 ден.14.999 ден.
Врз основа на 1 оценки.
8.990 ден.14.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS