Избрани производи
-22%
Iskra PN-5800-4 Бензиска моторна пила
7.799 ден.9.999 ден.
7.799 ден.9.999 ден.
-12%
Iskra TU430SEU Бензиска коса / тример за трева
7.690 ден.8.690 ден.
7.690 ден.8.690 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
4.490 ден.4.999 ден.
4.490 ден.4.999 ден.
Најново
-15%
Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
30.899 ден.36.359 ден.
30.899 ден.36.359 ден.
-15%
Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
22.899 ден.26.949 ден.
22.899 ден.26.949 ден.
-9%
HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER Климатизер
19.999 ден.21.999 ден.
19.999 ден.21.999 ден.
-12%
TADIRAN ALPHA INVERTER -15 24000BTU R32, 7 kW Климатизер
53.999 ден.61.499 ден.
53.999 ден.61.499 ден.
-12%
TADIRAN SWIFT INVERTER -20 18000BTU R32, 5,5 kW Климатизер
47.999 ден.54.599 ден.
47.999 ден.54.599 ден.
-12%
TADIRAN ALPHA INVERTER -15 18000BTU R32, 5,5 kW Климатизер
43.999 ден.49.999 ден.
43.999 ден.49.999 ден.
-12%
TADIRAN SWIFT INVERTER -20 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер
29.999 ден.33.999 ден.
29.999 ден.33.999 ден.
-10%
TADIRAN ALPHA INVERTER -15 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер
25.999 ден.28.999 ден.
25.999 ден.28.999 ден.
-7%
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила
7.450 ден.7.999 ден.
7.450 ден.7.999 ден.
-11%
Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
6.250 ден.6.999 ден.
6.250 ден.6.999 ден.
-19%
Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила
4.850 ден.5.999 ден.
4.850 ден.5.999 ден.
-20%
Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-17%
Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила
2.499 ден.2.999 ден.
2.499 ден.2.999 ден.
-10%
Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка
4.490 ден.4.999 ден.
4.490 ден.4.999 ден.
-16%
Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка
3.350 ден.3.999 ден.
3.350 ден.3.999 ден.
-20%
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка
2.790 ден.3.499 ден.
2.790 ден.3.499 ден.
-14%
Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка
2.590 ден.2.999 ден.
2.590 ден.2.999 ден.
-13%
Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-14%
Iskra ERO IE-AG2200 Аголна брусалка
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
Батериски алат
banerkalorifer искраљбанер
Акција
-15%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
14.449 ден.16.999 ден.
14.449 ден.16.999 ден.
-12%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-25%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
44.999 ден.59.999 ден.
44.999 ден.59.999 ден.

КРУСЕЛ

 • 01
 • 02
 • 04
 • 04
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
Најдобро продавани
-20%
Iskra JC-210 Чистач на пареа
3.599 ден.4.490 ден.
Врз основа на 3 оценки.
3.599 ден.4.490 ден.
-17%
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
2.899 ден.3.490 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.899 ден.3.490 ден.
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
3.333 ден.3.999 ден.
Врз основа на 1 оценки.
3.333 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS