Миксери

Миксери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
Iskra SW-709-WH миксер
  • Волтажа :220-230V~50Hz • Јачина: 200-300W • Пет брзини • Турбо копче • Куќиште со ер..
1.199 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra S1 миксер
  Рачен миксер Искра S1 Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. По..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-25%
Iskra S3A миксер со сад
  Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. ..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra S1A миксер со сад
  Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Пого..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Gorenje MRP275EA Миксер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 275 W DC мотор за економична употреба..
2.050 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS