Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Миксери

  Рачен миксер Искра S1 Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден..
1.299 ден.
Повеќе
-15%

  • Волтажа :220-230V~50Hz • Јачина: 200-300W • Пет брзини • Турбо копче • Куќиште со ергоном..
1.699 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-17%

  Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден з..
1.999 ден. 2.399 ден.
Повеќе
-17%

  Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погод..
1.999 ден. 2.399 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)