Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Прибори за камини

-11%

• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
799 ден. 899 ден.
Повеќе
-13%

1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закривена S..
1.299 ден. 1.499 ден.
Повеќе

Материјал - железо   Материјал на рачката - дрв..
1.599 ден.
Повеќе

1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× закрив..
1.599 ден.
Повеќе

1× лопатка за камин со дрвена рачка 1× закривена Т палка со дрвена рачка 1× мала&n..
1.799 ден.
Повеќе
-23%

Правосмукалка за пепел Stanley SXVC20TPE, 900WКарактеристики и придобивки на Stanley SXVC20TPE:Право..
2.699 ден. 3.499 ден.
Повеќе

• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
3.999 ден.
Повеќе
-11%

• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
3.999 ден. 4.499 ден.
Повеќе

 5 слојна заштита• Издувен заштитен филтер• Усисен заштитен филтер• Заштитен филтер за мотор• Р..
4.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)