Велосипеди

Велосипеди

Уживајте го секој миг поминат на природа 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Детски Велосипед ROBOTER12" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед ROBOTER12" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.

Распродадено

Распродадено

Детски Велосипед Dalmatian 16" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед Dalmatian 16" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Детски Велосипед Soccer 16" Venera Bike-VISITOR Детски Велосипед Soccer 16" Venera Bike-VISITOR
Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-20%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
  СЕДИШТЕ ЗА spy 206 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО PINK КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM..
7.199 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.101 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
СЕДИШТЕ VISSITOR NITRO РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНИ КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM СЕТ В-АЛУ БЕЗ..
7.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-27%
VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! седиште црно зелено CENTURY SG-322 рачки за волан MEGA црно зе..
7.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
  СЕДИШТЕ ЗА FAS201 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО БЕЛИ КРАЦИ ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 58..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА жолти долги ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM СЕТ В-АЛУ БЕ..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА црно-сиви кратки ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM СЕТ В-А..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
VENSSINI PAM243 24”/13” VENSSINI" велосипед VENSSINI PAM243 24”/13” VENSSINI" велосипед
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-10%
VENSSINI PARMA PAM2410 24"/13" велосипед NEON плав VENSSINI PARMA PAM2410 24"/13" велосипед NEON плав
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО жолти КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн
  СЕДИШТЕ ЗА PAM2412 РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X2..
8.999 ден.9.990 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-17%
EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја
Седиште  HUABEI TEA  розе Рачки на волан MEGA црно розеви кратки Волан криви 620MM 22.2X..
9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед
  седиште CITY COMFORT со федери рачки кафено црни FASHION корпа PVC плетена кафена волан..
9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-29%
VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа..
9.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-9%
VENSSINI FORZA FOZ261 26"/17" велосипед сино портокалова VENSSINI FORZA FOZ261 26"/17" велосипед сино портокалова
    Седиште црно сино CENTURY SG-322 Рачки за волан MEGA црно портокалови краци..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-9%
VENSSINI MODENA MOD262 26"/14'' велосипед црно виолетово тиркизна боја VENSSINI MODENA MOD262 26"/14'' велосипед црно виолетово тиркизна боја
  Седиште за MOD262 Рачки за волан MEGA црно виолетови краци Криви на волан 620MM 22.2..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-9%
VENSSINI TORINO TOR 263 зелен велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен велосипед
  Седиште црно сино CENTURY SG-322 Рачки за волан MEGA црно портокалови краци Криви на..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја
  Рачки за волан MEGA црно сини краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни Сет V PVC ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

VENSSINI VENC267 26"/17" VENECIJA велосипед кaфен VENSSINI VENC267 26"/17" VENECIJA велосипед кaфен
  Седиште кафено ЕЛИ со федери Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон Волан 26"-28" 620mm 22.2..
9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-9%
VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен
  седиште црно зелено CENTURY SG-322 рачки за волан MEGA црно зелени краци крива на во..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
  Седиште MTB-CITY COMFORT црно сребрено Рачки за волан MEGA црно сиви краци Волан 620..
10.990 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
VENSSINI FORZA FOZ262 26"/22" велосипед црно зелен VENSSINI FORZA FOZ262 26"/22" велосипед црно зелен
  Седиште црно сиво CENTURY 322 Рачки за волан MEGA црно сиви краци Криви на волан 620..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' велосипед сива тиркизна боја VENSSINI MODENA MOD264 26"/17'' велосипед сива тиркизна боја
  Седло HUABEI TEA ROZE Рачки за волан MEGA црно бели - кратки Волан 620MM 22.2X2..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-12%
VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед
Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN Рачки за волан  MEGA CRNO PINK Волан 620MM 22.2X25.4MM црн Пре..
10.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седло BORTIGE жолто рачки на ..
11.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон Волан CITY 620X22.2X25.4 Предно ..
11.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-11%
VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед
Седло GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни KRATON Корпа PVC плетена бела Волан CITY 620X22.2X..
12.490 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници
Седло HUABEI KOS24 портокалово Рачки на волан MEGA црно-портокалови кратки Волан челик SF црн 31.8..
12.499 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.

Распродадено

Распродадено

EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед
Седиште HUBEI Рачки за волан MEGA  Криви на волан 26" 600X22.2X25.4  Сет V PVC без рачк..
12.499 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.

Распродадено

Распродадено

EXPLORER QUEST QES282FIT 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST QES282FIT 28"/21" велосипед црно портокалово сив
  Седиште HUABEI ELEGANT црно Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци Волан челик SF ц..
12.499 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
-11%
VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена
  Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа ПВЦ плетена бела Волан CI..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
-11%
VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady
  Седиште KOMFORT црно ELI FEŠN Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа ситноплетена..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH велосипед EXPLORER NOR271 27.5"/19" EXPLORER NORTH велосипед
Седиште BORTIGE  Рачки за волан MEGA црно сиви краци Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црни С..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
  кафено седиште ELI со риги рачки кафено црни FASHIO..
13.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.440 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
Седло BORTIGE жолто рачки на волан MEGA црно жолти кратки Волан челиче..
13.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.440 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
седиште кафено ЕLI со риги рачки кафено црни FASHION корпа ситноплетена црна 28" волан CITY 620X2..
13.999 ден.15.500 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
Velosiped 29 Disk + Amortizer” 21 Brzini Shimano Menuvac  Dupli Alumisnki Bandashi ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM
Velosiped 29 Disk + Amortizer” 21 Brzini Shimano Menuvac  Dupli Alumisnki Bandashi ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-7%
EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
  Седиште кафено ELI со амортизер Рачки кафено црни FASHION Корпа предна ситно плетена..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
  Седиште HUABEI ELEGANT црно Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци Волан челик SF ц..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" велосипед црно син EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" велосипед црно син
Седло HUABEI ELEGANT CRNO Рачки HERRMANS кратки црно-сиви Волан челик SF црн 31.8X640 Гарнитура V..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS