Градежни алати и опрема

Градежни алати и опрема

Лесна Опрема за Професионалци 

 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500 Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500
• Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварувањ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Iskra ERO IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали Iskra ERO IE-RU1320-125 Режач на ѕидни канали
• моќност: 230~50Hz • јачина: 1320W • вртежи: 9000 min-1 • дијаметар на нож: 125мм • длабочина: ..
9.499 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
Вибро Набивач  ( жаба ) IE-VN10K Iskra ERO Вибро Набивач  ( жаба ) IE-VN10K Iskra ERO
Вибро Набивачот на Iskra ERO IE-VN10K е опремен со моќен мотор од 4800 W, со контролна сил..
79.999 ден.
без ДДВ: 67.796 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS