Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Градежни алати и опрема

Алуминиумска либела со должина 30cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секакв..
399 ден.
Повеќе

Алуминиумска либела со должина 45 cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за ..
499 ден.
Повеќе

Алуминиумска либела со должина 60cm Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секакв..
599 ден.
Повеќе

Вклучете го, откријте, вежбајте! Едноставно откривање на живи кабли и метални предмети Јасниот LED..
2.999 ден.
Повеќе

За домашни потреби Двострана алуминиумска скала со 3 газишта Носивост на скалата : 150 кг С..
3.250 ден.
Повеќе
-33%

Макс длабочина на откривање 100 мм Длабочина на откривање, магнетски метал, макс. 100 мм Длабочина н..
3.990 ден. 5.950 ден.
Повеќе

За домашни потреби Двострана алуминиумска скала со 5 газишта Носивост на скалата : 150 кг С..
4.250 ден.
Повеќе
-10%

Професионални мерења на растојание со компактен дизајн и интуитивна употреба Интерфејсот со едно ..
4.490 ден. 4.999 ден.
Повеќе

Тип - домаќинство Број на чекори - 8 Тежина, кг - 5,9 Максимално оптоварување, kg - 150 Висина н..
4.580 ден.
Повеќе

Двострана скала за куќи тип 33 е наменета за домаќинства. Лесен и практичен, и скоро целосно израб..
5.250 ден.
Повеќе
-17%

Опсег на мерење: 0,15 – 40,00 м Ласерска класа: 2 Точност на мерењето, тип: ± 1,5 mm Време ..
5.799 ден. 6.999 ден.
Повеќе
-8%

Три поставки за откривање: Металниот режим е идеален како детектор за метал, додека режимите Drywall..
7.399 ден. 7.999 ден.
Повеќе

• Вибрирачка игла за високофреквентен бетон • Дијаметар на иглата: 38 mm • Должина на челична вибр..
7.999 ден.
Повеќе
-9%

Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и при..
8.190 ден. 8.999 ден.
Повеќе

• Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварувањ..
8.499 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 26 (2 страни)