Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Столно ренде - ДИХТ

-15%

Карактеристики и предности Заштита од рестартирање: спречува ненамерно вклучување по прекин на..
27.999 ден. 32.999 ден.
Повеќе
-21%

Мотор со висока моќност Најдобра алатка за штици и греди Брзина на напојување 4м/мин Со 2 челични..
29.999 ден. 37.999 ден.
Повеќе
-20%

Најдобра алатка за штици и греди.Со преклопливи екстензии.Брзина на напојување 6m/min.Точни двојни с..
31.999 ден. 39.999 ден.
Повеќе
-6%

Карактеристики и предности Идеално за мобилна употреба поради мала тежина Стабилна опрема за..
47.999 ден. 50.999 ден.
Повеќе
-29%

Карактеристики и предности   Систем за притискање надолу при навлегување во материјал,..
52.999 ден. 74.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)