Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Плакари - гардеробери

-33%

Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cmРастојание помеѓу полиците: 32,1cmБоја: БелаП..
2.690 ден. 3.999 ден.
Повеќе
-34%

Димензии: 78.5x77x30cmКорпи и шини: PP пластика, длабочина 10cmБоја: БелаПлакарот е изработен од 18 ..
3.299 ден. 4.990 ден.
Повеќе
-34%

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска ..
3.490 ден. 5.290 ден.
Повеќе
-34%

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска ..
3.490 ден. 5.290 ден.
Повеќе
-33%

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерн..
4.990 ден. 7.490 ден.
Повеќе
-23%

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерн..
4.999 ден. 6.490 ден.
Повеќе
-27%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Спецификации:Метална конструкција, електростатски обоена (нога..
11.490 ден. 15.690 ден.
Повеќе
-30%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Спецификации:Дрвени ногаркиДигитално UV печатењеМоже да се при..
15.490 ден. 22.151 ден.
Повеќе
-20%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Спецификации:PVC ногаркиМедијапански рачкиPVC кантирањеМоже да..
23.900 ден. 29.690 ден.
Повеќе
-20%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Спецификации:PVC ногаркиМедијапански рачкиPVC кантирањеМоже да..
23.900 ден. 29.690 ден.
Повеќе
-18%

Изработено од квалитетна 18mm иверица.Спецификации:Дрвени ногарки (габер) 10cmРачки од метал и јажеU..
34.990 ден. 42.690 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)