Компресори и перачи под притисок

Компресори и перачи под притисок

Компресори и перачи под притисок

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-25%

Распродадено

BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и ..
6.850 ден.9.140 ден.
без ДДВ: 5.805 ден.
Компресор ABAC 50l Компресор ABAC 50l
Карактеристики: Волуменски проток на воздух: 222 l/m Електрично напојување:230 V Moќност на..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Компресор ABAC 90l Компресор ABAC 90l
Карактеристики: Волуменски проток на воздух: 320 l/m Електрично напојување:230 V Moќност на..
29.400 ден.
без ДДВ: 24.915 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS