Компресори, дигалки, агрегати , скали

Компресори, дигалки, агрегати, скали

Подобри го барањето

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS
Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алумини..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произве..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-13%
Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250
Електрична дигалка со сајла Моќност: 500W Напон:  230V~50Hz Номинално оптеретување без ремен..
6.499 ден.7.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
-13%
ISKRA Преносен- мобилен копресор BC1100 ISKRA Преносен- мобилен копресор BC1100
 Преносен компресор • Моќност: 1100W (S3 ​​15%) • напон: 220-240v ~ 50hz • 3..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
Скалите се дизајнирани особено за оние на кои им треба робусно и издржливо, како и многу лесна и при..
8.199 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.948 ден.
-10%
Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-200-400 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-200-400
Електрична дигалка со сајла Моќност: 800W Напон:  230V~50Hz Номинално оптеретување без ремен..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-14%
Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500
Електрична дигалка со сајла Моќност: 1000W Напон:  230V~50Hz Номинално оптеретување без реме..
9.499 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
-13%
Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600
Електрична дигалка со сајла Моќност: 1050W Напон:  230V~50Hz Номинално оптеретување без реме..
9.999 ден.11.490 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-8%
ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА ALPOS СКАЛА 38-08 ЕКСПЕРТ ТРОДЕЛНА ПОВЕКЕНАМЕНСКА
Пет скали во едно! Експертската триделна повеќенаменска скала нуди мноштво опции за задоволување на ..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-12%
Iskra Воздушен компресор FDL24 Iskra Воздушен компресор FDL24
Воздушен компресор Моќност: 1500W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 2800 min-1 Моќ на вшмуку..
10.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-8%
Iskra Воздушен компресор BDM50 Iskra Воздушен компресор BDM50
Воздушен компресор Моќност: 1500W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 2800 min-1 Моќ на вшмуку..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-8%
Iskra Воздушен компресор FDL50 Iskra Воздушен компресор FDL50
Воздушен компресор Моќност: 1500W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 2800 min-1 Моќ на вшмуку..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Iskra Безмаслен воздушен компресор KWU750-24 Iskra Безмаслен воздушен компресор KWU750-24
Безмаслен воздушен компресор Моќност: 750W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 1700 min-1 Моќ ..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-6%
ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
• Бензински агрегат • Работна излезна моќност (S1): 2300 W • Максимална излезна моќност (S2 5м..
22.999 ден.24.499 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-5%
Iskra Воздушен компресор MB2065/50L Iskra Воздушен компресор MB2065/50L
Воздушен компресор Моќност: 2200W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 950 min-1 Моќ на вшмукув..
24.600 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
-4%
ISKRA AR 2800Т бензински агрегат ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
 Бензински агрегат • Работна излезна моќност (S1): 2600 W • Максимална излезна моќн..
24.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-7%
Iskra Воздушен компресор MB2065/100L Iskra Воздушен компресор MB2065/100L
Воздушен компресор Моќност: 2200W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 950 min-1 Моќ на вшмукув..
25.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
-7%
Iskra Воздушен компресор MDM100 Iskra Воздушен компресор MDM100
• Реципрочен компресор  • Моќност: 2200W • напон: 230V ~ 50hz  • Брзина на мирување:..
27.990 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 23.720 ден.
-4%
Iskra Воздушен компресор MB2065/90L Iskra Воздушен компресор MB2065/90L
Воздушен компресор Моќност: 2200W Напон: 230V~50hz Вртежи во празен од: 950 min-1 Моќ на вшмукув..
28.750 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 24.364 ден.
-9%
ISKRA BLD 5500 бензински агрегат 7,5 kW ISKRA BLD 5500 бензински агрегат 7,5 kW
Генератор на бензин • Работна излезна моќност (S1): 3000 W / 5000 W • Максимална излезна моќност (..
54.500 ден.59.999 ден.
без ДДВ: 46.186 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS