Базени и опрема

Базени и опрема

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ФИЛТЕР ЗА ПУМПА Б 14Х25 СМ ФИЛТЕР ЗА ПУМПА Б 14Х25 СМ
ФИЛТЕР ЗА ПУМПА Б 14Х25 СМ   ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 305 СМ ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 305 СМ
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 305 СМ  ..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 366 СМ ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 366 СМ
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 366 СМ  ..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
ПРИБОР ЗА ЧИСТЕЊЕ БАЗЕН СЕТ 3/1 28002 ПРИБОР ЗА ЧИСТЕЊЕ БАЗЕН СЕТ 3/1 28002
ПРИБОР ЗА ЧИСТЕЊЕ БАЗЕН  СЕТ 3/1 28002 ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 457 СМ СОЛАР ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 457 СМ СОЛАР
ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 457 СМ СОЛАР ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
СКАЛИ ЗА БАЗЕН 91-107 СМ 28075 СКАЛИ ЗА БАЗЕН 91-107 СМ 28075
СКАЛИ ЗА БАЗЕН 91-107 СМ 28075 ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Тенда 3х3 Pop UP зелена Тенда 3х3 Pop UP зелена
Лесна за инсталација  ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
INTEX 305Х76 базен со метална конструкција со пумпа INTEX 305Х76 базен со метална конструкција со пумпа
INTEX  305Х76 базен со метална конструкција со пумпа Димензии:  305цм..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
INTEX БАЗЕН 366Х99 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА , ФИЛТЕР ПУМПА INTEX БАЗЕН 366Х99 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА , ФИЛТЕР ПУМПА
INTEX БАЗЕН 366Х99 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА , ФИЛТЕР ПУМПА    ..
12.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа
INTEX  475Х122  базен со метална конструкција со пумпа Димензии:  ..
22.499 ден.
без ДДВ: 19.067 ден.
INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа-сив и скали INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа-сив и скали
INTEX  475Х122  базен со метална конструкција со пумпа Димензии:  ..
24.500 ден.
без ДДВ: 20.763 ден.
БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА УЛТРА , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ 26356НП БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА УЛТРА , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ 26356НП
INTEX  549Х274Х132 СМ  базен со метална конструкција со пумпа   ..
31.999 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.

Распродадено

Распродадено

INTEX БАЗЕН МАСАЖЕР СПА 196Х71 СМ ЗА 2 ЛИЦА INTEX БАЗЕН МАСАЖЕР СПА 196Х71 СМ ЗА 2 ЛИЦА
Форма: Капацитет: Боја: Длабочина: Внатрешна голем..
34.990 ден.
без ДДВ: 29.653 ден.

Распродадено

Распродадено

БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА УЛТРА , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА УЛТРА , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ
БАЗЕН 549Х274Х132 СМ СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА УЛТРА  , ФИЛТЕР ПУМПА И СКАЛИ     ..
46.900 ден.
без ДДВ: 39.746 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS