Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Фенови и четки за коса

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув.  Достапе..
799 ден.
Повеќе

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
899 ден.
Повеќе
-18%

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо ква..
1.399 ден. 1.699 ден.
Повеќе
-17%

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Blac..
1.499 ден. 1.799 ден.
Повеќе
-20%

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во виолетова(purple), црна(black) и кафена(bronze) ..
1.599 ден. 1.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)