Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Кујнски апарати

Големина: 28 x 300 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
550 ден.
Повеќе
-11%

Моќност:30WНапон:220-240VГолем врат за миксирањеЛесно за употреба ..
799 ден. 899 ден.
Повеќе

Големина по избор: 20 x 28 cm VT35042  50 парчиња 20 x 28 cm VT35012  100 парчиња28 x 36 cm VT3500..
799 ден.
Повеќе

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
899 ден.
Повеќе

Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
Повеќе

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина: 40W • сад: 0.7L • мерна скала • 2..
999 ден.
Повеќе
-17%

максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-17%

максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-17%

максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-29%

моќност: 1500 W, волумен: 2 L, куќиште од нерѓосувачки челик, скриен грејач, филтер за вода 1 ЕЕЗ..
999 ден. 1.399 ден.
Повеќе
-17%

Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од в..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе

Моќност: 450WРотација:360*ON/OFF копче ..
1.099 ден.
Повеќе

Моќност: 750WНелепливи плочиИндикаторна лампаСостав: метал, пластика, гумаДимензии на кутија:257 x 1..
1.099 ден.
Повеќе

максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
1.099 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 69 (5 страни)