Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Фритези, Готвачи и Дехидратори

Големина: 28 x 300 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
550 ден.
Повеќе

Големина по избор: 20 x 28 cm VT35042  50 парчиња 20 x 28 cm VT35012  100 парчиња28 x 36 cm VT3500..
799 ден.
Повеќе

Големина: 28 x 600 см. Пакетот содржи 2 ролни. Тие се погодни за чување на храна во фрижидер и..
899 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
2.899 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.450 ден.
Повеќе

Laica VT31040 Extra Slim Pro апсорбира воздух од вреќички со храна и потоа цврсто ги затвора. Lai..
3.499 ден.
Повеќе
-13%

  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max) Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 мин.) ..
3.499 ден. 3.999 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
3.690 ден.
Повеќе

Технички карактеристики:Напон : 220-240V~50/60HzМоќност : 1500 WТермостат со највисока поставка од 2..
3.799 ден.
Повеќе

Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
Повеќе

  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигу..
3.999 ден.
Повеќе

ДИМЕНЗИИ 12,5 x 37,3 x 6 cmТЕЖИНА 1,02 кгКОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОДОТ1 апарат за вакумирање, 1 вакуумска..
3.999 ден.
Повеќе

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • моќност: 1200W-1400W (макс) • Копче за време (1 мин до 60 мин) • ..
4.999 ден.
Повеќе
-17%

• Фритеза на топол воздух  • Јачина: 1500W • Моќност: 220V-240V~50/60Hz  • Капацитет на сад: 3.2 ..
7.499 ден. 8.999 ден.
Повеќе
-10%

ЧУВАЈТЕ ЈА ХРАНАТА ПОСВЕЖА ПОДОЛГО: Ја одржува храната свежа до 8 пати подолго во споредба со обични..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 16 (2 страни)