Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Чаши

Чашите за чај и вода од 250 ml од колекцијата BASIC се елегантни и погодни за различни видови пијало..
449 ден.
Повеќе

Сет чаши за вода Кросно од серијата BlendedРечиси 100 години, КРОСНО го усоврши традиционалниот мето..
599 ден.
Повеќе

Комплет универзални наочари Krosno од серијата PUREРечиси 100 години, КРОСНО го усоврши традиционалн..
599 ден.
Повеќе

ниски чаши за пијалок во форма на Хсовршено „лежи“ во рака,стабилно дно,Совршена проѕирност на стакл..
699 ден.
Повеќе

ЛинијаX-LINEОзначи КРОСНО ЧАШАТип чаши за вискиКапацитет 290 млБоја транспарентенМатеријал стаклоБро..
799 ден.
Повеќе
-11%

LineX-линијаМаркa КросноВид на чаша за пијалоциКапацитет 300 mlБоја транспарентнаМатеријал направен ..
799 ден. 899 ден.
Повеќе
-17%

Колекција: Сплендор Кросно Марка:Кросно Висина на стаклото: висок Тип: стаклоНамена: за пиво Материј..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе
-17%

Колекција: Сплендор Кросно Марка:Кросно Висина на стаклото: висок Тип: стаклоНамена: за пиво Материј..
999 ден. 1.199 ден.
Повеќе

Марк КросноЛинијата АВАНГАРДКапацитет 460 mlБоја транспарентнаБрој на парчиња во комплет 6Материјал ..
1.499 ден.
Повеќе

Авангардна линијаКапацитет 490 mlБоја транспарентнаБрој на парчиња во комплет 6Материјал направен од..
1.499 ден.
Повеќе

Линија ФјордМарк КросноЕден вид чаша за вискиКапацитет 300 mlБоја транспарентнаМатеријал направен од..
1.499 ден.
Повеќе
-15%

Волумен, ml 550Цел КоњакМатеријал СтаклоБрој на предмети во комплетот, ЕЕЗ 6Тип на испорака КомплетВ..
1.699 ден. 1.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)