Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комоди

-33%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Метална конструкцијаШирина: 120 cm  Висина: 3..
1.999 ден. 2.999 ден.
Повеќе
-27%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица .Димензии на ТВ комода: Ширина: 120 cm  ..
4.390 ден. 5.990 ден.
Повеќе
-29%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.Метални ногаркиШирина: 160 cm ..
4.590 ден. 6.500 ден.
Повеќе
-44%

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mmДимензии на ТВ комодата:Должина: 178 ..
4.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе
-27%

Комода изработена од квалитетна иверица.Метални ногаркиМетални рачкиШирина: 180 cm  Висина..
5.390 ден. 7.390 ден.
Повеќе
-14%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.Димензии на ТВ комодаШирина: 145 c..
5.990 ден. 6.990 ден.
Повеќе
-14%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.Ширина: 145 cm  Висина: ..
5.990 ден. 6.990 ден.
Повеќе
-40%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Ширина: 180 cm  Висина: 77,8 cm  Длабочина: 41 cmВреме ..
5.999 ден. 9.990 ден.
Повеќе
-40%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Ширина: 180 cm  Висина: 77,8 cm  Длабочина: 41 cmПроизв..
5.999 ден. 9.990 ден.
Повеќе
-34%

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачани..
6.590 ден. 9.990 ден.
Повеќе
-41%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.Метални ногаркиШирина: 180 cm  Дла..
6.790 ден. 11.490 ден.
Повеќе
-41%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Метални ногаркиШирина: 180 cm  Длабочина: 30 cm  Висина..
6.790 ден. 11.490 ден.
Повеќе
-41%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Метални ногаркиШирина: 180 cm  Длабочина: 30 cm  Висина..
6.790 ден. 11.490 ден.
Повеќе
-15%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Ширина: 180 cm  Висина: 48,6 cm  Дл..
6.790 ден. 8.000 ден.
Повеќе
-30%

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.Ширина: 182 cm  Висина: 82,5 cm  Длабочина: 4..
6.990 ден. 9.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 55 (4 страни)