Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Калорифери и плински греалки

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. С..
999 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.199 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. С..
1.199 ден.
Повеќе
-30%

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.399 ден. 1.999 ден.
Повеќе

Напон: 220V-240V~50/60Hz Моќност: 2000W • 2 јачини: 1000W - 2000W • 3 функции на дување: ладно, т..
1.499 ден.
Повеќе

 ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:НАПОН: 220V-240V~50HzМОЌ: 1700W-2000W3 ФУНКЦИИ ТЕРМОСТАТИНДИКАТОРДОЛЖИН..
1.599 ден.
Повеќе

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.699 ден.
Повеќе
-33%

• Индустриски електричен грејач на воздух• Моќност: 1,0/2,0 kW• Напон: 220-240 V, 50 Hz• Проток на в..
1.999 ден. 2.999 ден.
Повеќе
-13%

ПЛИНСКА ГРЕАЛКАПРИТИСОК НА ГАСОТ 2800paТЕРМИЧКА ЗАШТИТА3 НИВОА НА МОЌНОСТМОЌНОСТ 4200W..
6.990 ден. 7.990 ден.
Повеќе
-19%

Моќност: 15 kWИздувна моќ: 300 m3/hКапацитет на затоплување: 25 m2 / 116 m3Тежина: 4,6 kg   ..
7.299 ден. 8.999 ден.
Повеќе
-11%

• Моќност: 15 kW• Потрошувачка на гориво: 1,09 kg/h• Проток на воздух: 320 m3/h• Притисок: 700 mbar•..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе

Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 30032W Сила на грејач 30000W Потрошувачка: 2,18кг/ ч..
8.999 ден.
Повеќе

Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
13.990 ден.
Повеќе
-10%

• Индустриски електричен тајфун на воздух• Моќност: 4,5/9 kW• Напон: 380-400 V, 50 Hz• Проток на воз..
13.999 ден. 15.599 ден.
Повеќе
-17%

• Дизел грејач на воздух• Моќност: 30 kW• Гориво: дизел, керозин• Потрошувачка на гориво: 2,4 kg/h• ..
24.999 ден. 29.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)