Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Соковници и цедалки

Технички карактеристики • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина: 40W • сад: 0.7L • мерна скала • 2..
999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина: 40W • сад: 1L • мерна скала • 2 д..
1.190 ден.
Повеќе

Технички карактеристики • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина: 40W • сад: 1.2L • мерна скала • 2..
1.499 ден.
Повеќе
-10%

Моќност: 500W2 брзиниМетални ножевиКапацитет на сад: 0.5 lФилтер од не’рѓосувачки челикСостав: метал..
2.999 ден. 3.333 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)