Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електични шпорети

-5%

- димензии: V / W / D 85cm / 60cm / 60cm - димензиите на внатрешноста на рерната: V / W / D 35.2cm ..
10.499 ден. 10.999 ден.
Повеќе
-12%

  Боја: бела Енергетска класа: A Без вентилатор 3 функции 1 плех Димензии (Ш x ..
11.960 ден. 13.590 ден.
Повеќе

• Шпорет  • Eнергетска класа:A  • Капацитет на рерната:66L  • ..
14.999 ден.
Повеќе

 • Шпорет   • Eнергетска класа: А   • Капацитет на рерната..
15.999 ден.
Повеќе
-12%

Дигитален дисплеј Стаклокерамичка плоча Енергетска класа А Димензии (В/Ш/Д):  85/60/60..
17.590 ден. 19.990 ден.
Повеќе

 • Шпорет   • Eнергетска класа: А   • Стаклокерамичка плот..
17.999 ден.
Повеќе

Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: Сива ме..
19.990 ден.
Повеќе

 • Шпорет   • Стаклокерамичка плотна   • Мултифункционална..
19.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)