Електични шпорети

Електични шпорети

Во оваа категорија може да најдете повеќе видови на самостоечки шпорети кои се со рингли или со рамна плотна, како и различна ширина.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
NEO E-5045 електричен шпорет
ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/55cm РЕГУЛАЦИЈА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНК..
7.999 ден.9.499 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
- димензии: V / W / D 85cm / 60cm / 60cm - димензиите на внатрешноста на рерната: V / W / D 35.2cm ..
9.699 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.219 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
Карактеристики: пространа големина од 69 литри Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење Л..
9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-17%
KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V.BK6
  Осветлување во рерната 1 решетка 1 длабока тава Електрична плоча 4 електрични р..
10.990 ден.13.300 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
-12%
KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
  Боја: бела Енергетска класа: A Без вентилатор 3 функции 1 плех Димензии (Ш x ..
11.960 ден.13.590 ден.
без ДДВ: 10.136 ден.
-15%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
• Шпорет  • Eнергетска класа:A  • Капацитет на рерната:66L  • ..
12.749 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 10.804 ден.
-15%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Капацитет на рерната:..
13.599 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
-15%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
 • Комбиниран шпорет   • Eнергетска класа:A   • Капацитет ..
15.299 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.965 ден.
Gorenje E6121WD ел.шпорет
Упатство за поврзување и користење може да превземете ТУКА ..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
-15%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
 • Шпорет   • Стаклокерамичка плотна   • Мултифункционална..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
BEKO FSS 67000 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Стаклокерамичка плотн..
16.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
-12%
KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4
Дигитален дисплеј Стаклокерамичка плоча Енергетска класа А Димензии (В/Ш/Д):  85/60/60..
17.590 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 14.907 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: бела ..
18.990 ден.20.990 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: Сива ме..
21.990 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
-15%
ELECTROLUX EKC6450AOX/AOW самостоечки шпорет со рамна плоча
Electrolux EKC6450AOX, Самостоен шпорет, INOX, Pop In/Out контролни копчиња кои се скрива..
25.499 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 21.609 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS