Машини за перење алишта

Машини за перење алишта

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
VOX WM1051 Машина за перење алишта VOX WM1051 Машина за перење алишта
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Маши..
9.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-8%
KONCAR Машина за перење алишта PR 06 5 FB KONCAR Машина за перење алишта PR 06 5 FB
Опис Машина за перење Електронски програматор Полнење: фронтално 15 програми Капацитет..
10.699 ден.11.590 ден.
без ДДВ: 9.067 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
Опис МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 7 KG 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ ..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
VOX WM1060-YT Машина за перење алишта VOX WM1060-YT Машина за перење алишта
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Маши..
12.899 ден.
без ДДВ: 10.931 ден.
-8%
KONCAR Машина за перење алишта PR 10 7FCD3 KONCAR Машина за перење алишта PR 10 7FCD3
Опис Машина за перење Електронски програматор Полнење: фронтално 15 програми Капацитет..
12.999 ден.14.200 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  AquaWave технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта  BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
Машина за перење Енергетска класа:A+++ Капацитет:7kg Вртежи:1200 врт./min Програми:15 Д..
16.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS