Машини за перење алишта

Машини за перење алишта

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
BEKO WTE 6511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 6kg ..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  AquaWave технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-18%
Indesit ITW-D 61052 W Машина за перење алишта со горно полнење
Машина за перење со горно полнење Капацитет – 6 kg Центрифуга – 1000 rpm 18 програми Ринс плус ф..
14.799 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.542 ден.
-22%
Indesit EWE-81283 W Машина за перење алишта
Машина за перење алишта Капацитет – 8 kg Центрифуга – 1200 rpm Предно полнење 16 програми Диспл..
14.899 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 12.626 ден.
-17%
Whirlpool FWL61252W EU Машина за перење алишта
Димензии: В/Ш/Д - 84,5/59,5/57,5 cm Максимум вртежи во минута: 1200 rpm Максимален капацитет: 6 kg..
14.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-22%
Indesit ITWE-71252 W Машина за перење алишта со горно полнење
Машина за перење алишта, со горно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга – 1200 rpm Енергетска класа..
15.699 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 13.304 ден.
Gorenje W72X2 маш.за перење
  Технички карактеристики Енергетска класа: A++ Боја: Бела Ко..
15.890 ден.
без ДДВ: 13.466 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Woolmark Apperal Care (Silver)  Полнење:фронтално  Енергетска кл..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А++  Капацитет: 7kg  ..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
BEKO WTV 6532 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 6kg ..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
BEKO WTV 7531 X0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: A+++  Капацитет: 7kg ..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-30%
Whirlpool FDLR-80250 BL Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 8 kg Центрифуга..
15.999 ден.22.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Gorenje W6503/S машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
16.490 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Aquafusion технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: A+..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
-15%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
Опис на производот МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 7 КГ ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕР..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
-19%
Whirlpool FWF-71253 W Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга..
16.999 ден.20.998 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење:фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 7kg  ..
17.499 ден.
без ДДВ: 14.830 ден.
-3%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Smart Inverter мотор  Енергетска класа: А+++..
17.999 ден.18.499 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Aqua Fusion tehnology  Енергетска класа: A+++  Капацитет: 8kg&nb..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-24%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
МАШИНА ЗА АЛИШТАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊТЕ - 8 КГ.1400 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГАДИГИТАЛЕН ..
18.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
Карактеристики   SensoCare технологија Совршенство во перење Se..
19.390 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 16.432 ден.
Gorenje W7423 машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje W8503 маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Боја: Бела Колекторски мо..
21.490 ден.
без ДДВ: 18.212 ден.
-12%
Whirlpool FWG 81284W EU Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 8 kg Центрифуга..
21.999 ден.24.998 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
Electrolux EWF-1284BR Машина за перење алишта
Опис на производот Оптоварување на облека: 8 кг Максимална брзина на центрифугирање: 1200 вр..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
Gorenje W8723/I маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++(-10%) - троши 40% помалку енергија од м..
24.690 ден.
без ДДВ: 20.924 ден.
Gorenje WD94141 машина за перење и сушење
Детално упаство за користење може да симнете ТУКА.   ..
38.990 ден.
без ДДВ: 33.042 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS