Машини за садови

Машини за садови

Во оваа категорија ќе може да најдете повеќе модели на машини за садови 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/45/60 максимален капацитет: 10 сета садови 4 програми енергетска класа: А кла..
11.499 ден.13.799 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 12 сета садови 4 програми енергетска класа: А++ к..
11.699 ден.13.998 ден.
без ДДВ: 9.914 ден.
-16%
Indesit ICD-661 EU Машина за миење садови
Машина за миење садови за 6 комплета Енергетска класа – А Годишна потрошувачка на енергија – 187 k..
13.498 ден.15.998 ден.
без ДДВ: 11.439 ден.
-18%
Indesit DFG-15B1 A EU Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 13 сета садови 6 програми енергетска класа: А+ кл..
13.999 ден.16.998 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-22%
Indesit DFG-15B10 S EU Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 13 сета садови 6 програми енергетска класа: А+ кл..
13.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
BEKO DFS 05010 W
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
14.499 ден.
без ДДВ: 12.287 ден.
BEKO DFN 04210 W
 • Машина за садови   • Енергетска класа:А+   • Капацитет:..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-35%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 13 комплета..
14.999 ден.22.998 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
BEKO DFS 05010 S
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-24%
Hotpoint Ariston LSFF-8M117X EU Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 10 комплета..
15.999 ден.20.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-16%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 9 комплета Енер..
18.499 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 15.677 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
Измијте до 13 комплети одеднаш со помош на оваа машина за миење садови Спецификација Energy..
18.999 ден.23.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS