Машини за садови

Машини за садови

Во оваа категорија ќе може да најдете повеќе модели на машини за садови 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-24%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/45/60 максимален капацитет: 10 сета садови 4 програми енергетска класа: А кла..
10.499 ден.13.799 ден.
без ДДВ: 8.897 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 12 сета садови 4 програми енергетска класа: А++ к..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-7%
BEKO DFN 04310 W Машина за садови
 • Машина за садови   • Енергетска класа:А+   • Капацитет:..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-25%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
Измијте до 13 комплети одеднаш со помош на оваа машина за миење садови Спецификација Energy..
17.999 ден.23.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-14%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 9 комплета Енер..
18.999 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-26%
ELECTROLUX ESF5512 LOX  мaшина за садови
ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИКАПАЦИТЕТ-13 КОМПЛЕТИЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A+5 ПРОГРАМИ4 ТЕМПЕРАТУРИОДЛОЖЕН СТА..
19.999 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-4%
ELECTROLUX ESL5322 LO вградна мaшина за садови
ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИКАПАЦИТЕТ-13 КОМПЛЕТИЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A+5 ПРОГРАМИ4 ТЕМПЕРАТУРИОДЛОЖЕН СТА..
21.999 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
Gorenje GS63160S машина за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
25.990 ден.
без ДДВ: 22.025 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS