Сушари

Сушари

Во оваа категорија ќе најдете и венцилациски и кондензациони сушари 

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-6%
KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0 KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0
Кондензациска машина за сушење Енергетска класа: B Сигнализација за полн контејнер со во..
13.500 ден.14.340 ден.
без ДДВ: 11.441 ден.
-8%
KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0 KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0
Опис Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: ..
14.300 ден.15.490 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
-12%
VOX TDM-800T Машина за сушење алишта VOX TDM-800T Машина за сушење алишта
  Карактеристика Вредност ..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
Кондензациска сушара LCD дисплеј  Енергетска класа:B  Капацитет:7kg  Прог..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
Кондензациска сушара - Tоплотна пумпа Енергетска класа: A++ Капацитет:7kg 15 програми Одл..
22.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
СУШАРА ЗА АЛИШТАКАПАЦИТЕТ: 9 КГКЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++AUTODRY ТЕХНОЛОГИЈАТИП НА СУШЕЊЕ:..
46.999 ден.51.899 ден.
без ДДВ: 39.830 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS