Вградливи микробранови печки

Вградливи микробранови печки

Оваа категорија, содржи избор од микробранови печки кои се вградуваат во кунски елементи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
Најнова технологија, ултра модерен дизајн, ефикасност, високи преформанси, и голем спектар на опции,..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS